| Cysero a întrebat:

Explicati-mi si mie cum se face oral unei fete, ca nu stiu cum sa o fac sa tipe de placere

1 răspuns:
| Holiday a răspuns:

In principiu se ia una bucata fata. Se "incalzeste" prin imbratisari, mangaieri, saruturi, in timpul asta se si dezbraca treptat. Pana capeti experienta e de preferat sa ai un pat la indemana. O intinzi in pat. de preferat in situatia ta pe spate. Continui sa o mangai, s-o saruti, pe buze, pe gat, pe sani, revii pe gat cobori pe sani, pe abdomen...nu te grabi ca strici treaba, mai dai cateva ture asa si apoi cobori mai jos. de preferat ar fi sa te pozitionezi pe burta intre picioarele ei. iarasi, mangaieri, saruturi pe abdomen pe ici pe colo si cobori usurel catre punctul de interes. Cand ajungi prin zona nu tabari ca nesatulul. La fel, incet. Si asculti. Dupa cum respira si cum se misca afli exact daca e bine sau nu. Si nu uita. Focuseaza-te pe pacerea ei, nu a ta. Dupa un timp va fi mai usor si va fi placere comuna, deocamdata ea e importanta. Tu esti mijlocul ei de obtinut placerea.
Pentru exemplificari iti recomand filmulete cu lesbiene, am observat ca se pricep in general mai bine decat barbatii. Pe undeva e de inteles. Femeile isi stiu mai bine corpul si e mai usor de lucrat cu ceva ce stii.
Daca ai norocul de o fata mai relaxata iti va spune ea ce sa faci si unde sa insisti.

Succes! happy