| alesica a întrebat:

Fac 18 ani pe 7 decembrie si trebuie sa imi schimb buletinul. cu cat timp inainde de a implini varsta il pot schimba? si ce acte sunt necesare?

2 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Cu 2 saptamani mi se pare si ai nevoie de certificatul de nastere si de buletinul vechi

| Merry24 a răspuns:

Iti trebuie copie+original certificat nastere,copie+original contract de vanzare a casei k te ia taiktu in spatiu, cartea de alegatori si buletin original, si o taxa de nu stiu cati bani la primarie...iti spun ei.si taicatu sa vina cu tine.asta mi-a cerut si mie.