| Ioannaaaaaaaaaa a întrebat:

Fac 4 ani cu iubitul meu. Vreau sa i iau ceva frumos sau sa ii fac o surpriza frumoasa.Niste idei? I-am luat de toate pana acum.I-am luat tort,rame cu poze,haine,parfumuri,bratari, ceasuri.Nu mai stiu ce sa-i iau.Niste idei?

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Halele maica sfanta 4 ani de zile aceeasi mancare de peste, sunteti tineri, sunteti la varsta la care trebuie sa strabateti cat mai multe cearsafuri, nu sa va inhamati in relatii serioase si sa lasati tineretea sa treaca pe langa voi

| Ioannaaaaaaaaaa explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Fiecare face ce vrea.Asa sunt eu fericita..asa e el.Ce treaba ai tu?

| Luts02 a răspuns:

Poti sa incerci sa faci ceva romantic, nu neaparat sa cumperi.Eu am 3 ani de relatie si te inteleg perfect.Compune-i ceva, scrie-i o scrisoare sincera sau daca vrei sa ii cumperi ia o bratara gravata cu data aniversarii si initialele voastre, am vazut ca se gasesc pe net sau fa ceva romantic, pregateste-i tu cina.

| ubox7007 a răspuns:

O seara romantica.

| Miihaa a răspuns:

Dupa 4 ani de relatie cred ca ar trebui sa il cunosti mai bine si sa stii ce ii place ca sa poti sa ii cumperi.
O perna pufoasa si chiar in forma de inima.

| Ioannaaaaaaaaaa explică (pentru Miihaa):

Are 2 de la mine...si cu poza noastra.Il cunosc foarte bine.dar nu mai am ce sa ii iau.I-am luat foarte multe.

| Miihaa a răspuns (pentru Ioannaaaaaaaaaa):

Doua bilete la un concert, teatru sau bilete pentru o calatorie.

| Biapop1030 a răspuns:

Portofel împreună cu o curea de aceiași marcă happy