| eeeel a întrebat:

Facem 1 an de cand suntem impreuna, stiu ca el tine mult la mine pentru ca mi-a dovedit asta, dar problema este ca ne vedem foarte foarte rar(1 data pe luna sa zic, iar la scoala doar ne salutam), chiar daca suntem din acel oras. Am vorbit cu el despre asta, imi zice ca se schimba, dar tot asa face. A mai fost cu o fata, el e mai rusinos, dar ea era foarte tupeista si se vedeau in fiecare zi si la scoala si acasa, doar ca cu ea s-a si culcat. Poate cu mine face asa pentru ca eu sunt si mai rusinoasa, voi ce ziceti?

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este bine ca tu crezi ca sunteti impreuna, dar sigur el nu crede acest lucru. Rusinoasa nu esti, dar iata ca nu ai succes la acest baiat.

| eeeel explică (pentru neutrino):

Si el crede asta, altfel nu le-ar zice tuturor.

| Alice23 a răspuns:

Intrebare ..cati ani ai tu si cati ani are el? thinking

| Constantin1963 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-ti impui punctul de vedere, sa-i spui ca te deranjeaza ca va vedeti atat de rar.Totusi sunteti din acelasi oras ar trebui sa va vedeti destul de des. Daca tine la tine isi va da tot interesul sa te multimeasca. Daca nu merge, asta este mai sunt foarte multi alti baieti! Bafta! P.s nu cred ca esti prea rusinuasa.