| anonim_4396 a întrebat:

Fara dragoste ,se poate cladi fericirea?

9 răspunsuri:
| WooLove a răspuns:

Fara apa creste floarea.
fara ciment poti ridica un zid?

Uite raspunsul la intrebarea ta. succes si o vara frumoasa.

| Graphee a răspuns:

Da, se poate. Mai există lucruri frumoase, nu numai dragostea. De exemplu, prietenia adevărata. Pe mine, chiar mă face fericită, faptul de a avea prieteni adevăraţi în orice moment. Sau familia, din nou, cel puţin pentru mine, când ceva 'pe suflet', ştiu că familia poate să aline tristeţea. Deşi nu prea am eu momente de tristeţe...laughing

Numai bine.

| Graphee a răspuns:

Deci, nu am înţeles prea bine întrebarea. Amândouă lucruri pe care le-am zis eu sunt bazate pe dragoste. Deci răspunsul este NU. laughing

| pokerface_9746 a răspuns:

Intr-un cuplu te referi? fara dragoste se poate cladi o relatie de prietenie, bazata pe respect...si fericire.

| Lword a răspuns:

Categoric NU

| Alis_5793 a răspuns:

Da se poate cladi. Totul depinde de persoana. Ce o face fericita caracterul ei si ce vrea de la viata

| Mada a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de fiecare persoana. Nu pentru toti dragostea = fericire.
Si, din punctul meu de vedere mai greu cladesti dragostea decat fericirea.

| georgiana_4980 a răspuns:

Normal ca nu