| marlboroYkent a întrebat:

Fata de care sunt indragostit de ce mi-a zis ca nu are prieten de ce se fereste?

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ti-a ascuns faptul ca are prieten?
Poate ca vrea sa se desparta de el si nu vrea ca el sa stie ca ea deja are pe altcineva, sau vrea sa aiba.
Sau, poate ca se joaca doar cu tine...si isi va pastra prietenul.
Alege tu varianta corecta.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut, probabil a avut inainte si a dezamăgit o acela, si acum ea nu m ai are incredere in nimeni.

| neutrino a răspuns:

Curios, inseamna ca te place pe tine!

| Peaches a răspuns:

Ce sa intelegem noi din intrebarea ta? Ca fata respectiva are prieten si ti-a spus ca nu are? Sau ca Nu are prieten dar fuge de tine?