| Leonardo111 a întrebat:

Faze amuzante la scoala are cineva dau funda plizz puppy dog eyes sorry de categorie

Răspuns Câştigător
| Destinee a răspuns:

Eram in clasa a 8 a si aveam mate profu a intarziat si noi vorbeam la un moment dat eu si prietena mea vorbeam despre un coleg care se ducea in fiecare sambata sa faca meditatii la mate(specific ca era cel mai destept din clasa si facea niste cursuri pentru avansati)apoi eu l-am strigat si i-am spus ca unde se tot duce sambata si sa recunoasca ca se duce la cursuri de baletlaughing i-am zis ca sigur poarta colanti si rochita vaporoasa cu volanaselaughing
Apoi s-a facut liniste in clasa si eu am inceput sa cant :,, volanase,, toti au inceput sa rada si profu de mate tocmai intrase in clasa...a fost asa de penibil! S-a dus la catedra a lasat catalogu si dupa a venit si s-a uitat la minelaughingM-am simtit foarte penibil atunci acum mi se pare foarte amuzant. Prietena mea imi aduce mereu aminte de chestia astalaughing

2 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Omg,pai ti-as face aici 6 volume
laughing

| Dennys1521 a răspuns:

P.S ce zici de conversatii?