| Doesntmatterbro a întrebat:

Fecioara cu taur se potriveste bine? de ex eu ma inteleg bine cu o fata din zodia fecioara da nu prea vorbeste cu mine pe mess si ii place mult relatiile lungi si pune la suflet tot dar am faqto o data prefacuta si imi aminteste de multe ori si o fost foarte suparata ca i-am zis prefacuta si nu prea vrea sa isi exprime sentimentele doar k mo imbratisat o data cand am iesit si mi-a zis un prieten k so pus pe varfuri k so ridicat asta ce ar insemna? si prima data cand am iesit eu am imbratisato si o imbratisam si cand o invatam biliardsi de 2 ori am iesit si din prima data nici n-am salutato nu am bagat-o in seama si i-am cerut scuze si o fost chiar suparata si mo invitat la 3 balluri si nu m-am dus la 2 si mai e ink unu si o zis ca nu poate sta doar cu mine ca mai danseaza cu prieteni si la primul ball mi-a zis ca m-ar fi combinat. Si acum zicea ca vrea doar sa fim prieteni ca are iubit mai departe in dej. Ce ar trebui sa fac la ball? si daca sunt compatibil cu ea?

Răspuns Câştigător
| SergiuDub a răspuns:

Pai daca o insulti, si o ignori... ceva normal k vrea doar sa fiti prieteni
poate si relatiea de prietenie o sa se termine candva...
incearca sa o "vrajesti"... tongue
date la viata ei...
si totul o sa fie bine tongue

| SergiuDub a răspuns (pentru SergiuDub):

Salut! Ce faci?
Mai vorbesti cu fata aia? Ai facut ce ti-am zis? Cum o iesit?

| SergiuDub a răspuns (pentru SergiuDub):

Salut! ce faci?
mai vb cu fata aia? ai facut ce ti-am zis? cum o iesit?

6 răspunsuri:
| bunny_6472 a răspuns:

Sa stii ca fecioara si cu taurul se potrivesc de minune...se completeaza unul pe altul, sau cel putin asa zicea horoscopul. funda?

| tensazangetsu a răspuns:

Taur si fecioara nu face mai bine cautati alta zodie pentru ca la tauri totul e bine si frumos si brusc pune capat relatiei fara nici o explicatie
p.s eu meam exprimat parerea deam fa si tu cum crezi cai mai bine

| Grasudincripta a răspuns:

Nu lua compatibilitatea dupa zodii pentru ca sunt vrajeli si trebuie sa fi un pic naiv sa crezi in asa ceva... spune-i ce simti si vezi ce iesebig grin

| Serapis_Asius_1989 a răspuns:

Frate daca te iei dupa zodie...si iti faci sperante cand vine vorba de asta, mai ai multe de invatat. Primul lucru invata sa pui PUNCT in fraze. Al doilea, de ce iti ceri scuze la orice prostie pe care o faci? esti femeie pasiva? Al treilea, de cand iti pasa tie ca e ea combinata? nu ar trebui nici macar sa intrebi.