| zuly a întrebat:

Femei pufoase vs. femei slabe. Voi ce preferati? (intrebare pentru barbati, si, de ce nu, pentru fetele bi sau lesby). happy

Răspuns Câştigător
| robotel a răspuns:

Tu eşti altfel făcută decât mine. tu mă înspăimânţi.
tu eşti un monstru. mi-e frică de tine.
ai lucruri pe care eu nu le am. ai sâni, de pildă,
ai tupeu.
ai o grămadă de rochii, ai rude cu grade universitare.
şi, doamne cum îţi picură părul până pe şale
ca un camion fructexport, fantomatic şi moale
care ar trece pe dorobanţi.
şi ai şolduri, şi ai pandalii, ai amanţi... (Mircea Cartarescu)

Tipele plinute sunt foarte ok, domn'le! Daca as fi un mascul, cu siguranta le-as prefera si...devora big grin

20 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Mie imi plac femeile cu forme. Nu stiu ce intelegi prin "pufoasa", dar imi plac femeile putin plinute. Prefer o tipa plinuta uneia slabe sau "dupa standarde", mi se pare, pur si simplu, mai apetisanta. Desigur, 20 kg in plus nu mai inseamna ca e "plinuta". Dar parca tot ma atrage mai mult decat una cu 20 in minus.

| FearNoEvil a răspuns:

Nici slaba nici grasa, nici inalta nici scunda, nici blonda nici bruneta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac toate...Immmm ce buuneee siint.

| Ben. a răspuns:

Alea plinute.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Puffy... of course!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vrut sa spui... voluptoase? toate femeile sunt frumoase.

| selef a răspuns:

Pufoase.

| Diav0la a răspuns:

No ma ...surprinzator happy Mi-am propus sa scriu un raspuns usturator prin care sa le dau peste nas masculilor ce saliveaza dupa schiloadele de pe catwalk si cand colo... iaca, nu imi pot duce la indeplinire planul laughing Ceea ce e foarte ok! Ceea ce inseamna ca revin in prim plan formele rubensiene? Oricum ar fi, fiecare femeie e frumoasa in felul ei. Partea dificila e ca reprezentantele feminine sunt mai multe ca numar decat reprezentantii masculini, asa ca fetelor, nu fiti suparate daca vor alege trei in loc de una laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Klara a răspuns:

Ceva de genu' Bar Rafaeli sau Giselle sau Adriana Lima...
adica sa aiba craci...si tzatze!
blushing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

FearNoEvil da`i add la annie_coolgirl55 big grin corespund descrieriitongue:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer doar femeile slabe. Le gasesc foarte sexi. Nu tine de moda, mass media sau educatie, pur si simplu chemarea naturii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca femeile plinutze sunt mai bune si mai frumoase si mai gustoase femei sunt delicyoase femeile plinutze sunt ca niste bomboane foarte foarte dulcile ador p fetele plinutze si app fetele mai slabutze sunt mai cu fytze mai cu nasu pa susss se mai uita si la partea fynancyara ("pitzipoance") nu toate si nu fac nycy o dyscrymynare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Majoritatea barbatilor prefera femeile mai plinute (nu neaparat grase). eu personal prefer fara ezitare femeile mai "pufoase" cum le numesti tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi vine să cred! Semenii mei preferă grăsuțele! De fapt nu ar trebui să mă mire când văd în jurl meu mitocănie, lipsă de gust, maneliști și moțocism. Ce fel de femei prefer? BINE! Fără slană și celulită, forme înscrise în normal, trup armonios!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonde slabe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pufoase

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac alea futabile...

| anny_1880 a răspuns:

Clar ca toate fetele sunt dragute
De fapt nu ar trebui să mă mire când văd în jurl meu mitocănie, lipsă de gust, maneliști și moțocism.(si pentru cel cu raspunsu asta u esti singuru mitocan cocalar de aici)...oh go on si de faza cu fara slanaoh go on...penibillhappy