| DianaAndreea90 a întrebat:

Femeia capricon cu ce zodie este compatibila cel mai bine pe plan sentimental?

Răspuns Câştigător
| ElySa a răspuns:

Cu taur : Relatia lor este compatibila atat pe plan sentimental cat si in afaceri. Ambele zodii au trasaturi romantice si sentimentale. In afaceri, perseverenta Taurului se potriveste cu ambitia si organizarea Capricornului. big grin

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Consultă mai bine aici: www.elystar.ro
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cauta si tu pe net ca d-aia platesti la el...laughing

| chocolatte a răspuns:

Google- horoscop- comatibilitati- zodia capricorn... f simplu!

| angelinthedark a răspuns:

Mai fata de unde sa stim noi? Tu chiar crezi in aburelile astea... du-te draga la un astrolog sau cum naiba se zice si afla, o fi cu racu cu berbecu, nu stiu si nu imi pasa, nu te prostii!

| Boo a răspuns:

Cauta pe googlehappy

| leddy a răspuns:

Mie-mi place horoscopul anume copatibilitatile, insa nu cred, doar ma amuza,
cel mai bine ar fi sa intri pe eastrolog.ro aici gasesti tot ce te intereseaza. sper sa-ti prinda bine
succes si nu crede in zodii ci crede in dragoste,

| al3cse a răspuns:

Din pacate horoscopul nu e o stiinta asa ca depinde te tine cu cine esti compatibila si in functie de caracterul sau personalitatea ta

| dragonflyx a răspuns:

Taur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Compatibilitate excelenta:
Capricorn-Taur, Capricorn-Fecioara, Capricorn-Scorpion, Capricorn-Pesti

Compatibilitate buna:
Capricorn-Rac, Capricorn-Capricorn

Compatibilitate acceptabila:
Capricorn-Gemeni, Capricorn-Leu, Capricorn-Sagetator, Capricorn-Varsator

Compatibilitate redusa:
Capricorn-Berbec, Capricorn-Balanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taur