| CinevaXX a întrebat:

Femeia nu simte deloc oboseala dupa sex? Doar barbatii sunt obositi si le trebuie ore de somn? De ce? laughing FUNDA

Răspuns Câştigător
| 2dmv a răspuns:

Dupa o partida de sex deseori ambii participanti sunt obositi daca sau satisfacut reciproc. Exista dese cazuri in care femeie mimeaza orgasmul si atuncia apare diferenta intre rezistenta femei fata de barbat.Barbatii deseori se termina mai repede pentru ca se excita mai repede iar femeia ramane putin incompleta, daca ma intelegi. Opinia mea e ca totul se rezuma la timpul petrecut in actul sexual si orgasmul, pentru ca aceste 2elemente sunt decisive in rezistenta ata la barbati cat si al femei.Ai pus o intrebare care cred ca difera de la un cuplu la altu, sau de la o pers la alta!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e adevarat, si femeia e obosita dupa sex numai ca se recupereaza mai repede decat barbatul. Partea cu somnul nu stiu.

| katy a răspuns:

Daca si ele ajung la orgasm, simt si ele oboseala

| clauss a răspuns:

Depinde, ia sa o ti vreun sfert de ora in priza sa vezi cum cade de oboseala, mai depinde si cat de mult participa si ea la act, pana la urma cine da mai mult din fund, barbatul, e si normal sa fie mai obosit

| AkexD a răspuns:

Nu stiu exact ce sex ai, insa iti spun ceva si am sa incep prin a`ti pune o intrebare retorica.Care se vaita mai mult in timpul actului sexual? Femeia! Bun,femeia iti da senazatia ca ea poate mereu mai mult, insa de multe ori este mai rupta decat un barbatlaughing. Faza asta e ca si cand iti spune ca ea nu`si doreste sex, dar de fapt isi doreste in egala masura ca barbatu`.
Bafta!

| maftei a răspuns:

Eu cred ca si femeile obosesc dupa sex.Acum depinde si de femei daca nu "lucreaza" si ele de aceea probabil nu sunt obosite

| σяιgιηαℓ a răspuns:

Nu,nu,nu! Ei stii cand iti face laba cineva laughing stii ca te ia somnul si sunt si eu obositi, dar...Stii de ce? Fiindca cum am mai spus cand iti faci laba esti mai obosit.Scuze de limbaj