| anonim_4396 a întrebat:

Femeile inghit sperma?

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Destule, dar stii cum e vorba din popor, "unele nu fac si celelalte nu recunosc", asta e adevarul!
Aproape orice femeie normala si pasionala, si care stie ce e ala sex bun si de mare calitate, a gustat macar o data, de curiozitate, apoi poate si alte dati.
Daca ai sa le intrebi, ai sa afli ca cel mai mult le place in 2 situatii: sa te priveasca in ochi in timp ce, si sa primeasca omagiul masculin cand le dezmierzi oral, super, clitorisul, in acelasi timp, in pozitia 69!
Altele ne folosesc materialul vital ca masca faciala, altele pe gat, altele pe decolteu - zona cea mai sensibila!
Altele au niste fetisuri - sau doar vor sa simta ce simt actritele din filmele porno - si cer sau dirijeaza jetul pe sani, pe coapse sau pe laba piciorului, etc.
Altele se saruta si impart cu el quintesenta vietii, de unde toti venim.

12 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

Nu toate... unora le place altora li se pare scarbos.

| RAY a răspuns:

Nu ca fac galbanare

| corbulalbrosu a răspuns:

Unele DA. Altele NU. Iar o alta parte o folosesc ca si masca de fata, cu efect hranitor si hidratant. big grin

| ForeverAlone97 a răspuns:

De ce n-ar face-o

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu toate, la unele li se pare scârbos sa ti-o inghitã tie.

| Jay1 a răspuns:

Da majoritatea!

| Subsemnatul123 a răspuns:

Azi am auzit ca unele o fac

| DorelExpertu a răspuns:

Unele inghit, altele scuipa, dupa caz.

| Rhea44 a răspuns:

Unele da altele le ascund... acum depinde de situatie?

| veryhonest a răspuns:

Doar daca le deschizi tu gura.

| Ungureanu_Petru_2000 a răspuns:

Dar tu inghiti sperma?