| Subsemnatul123 a întrebat:

Femeile simt vreo placere cand fac sex cu virgini?

28 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Posibil una minimala, determinata de noutate, excitatie, frecare si umplerea vaginului. In rest, nu prea!
Doar una aparte, mamoasa, cumva, daca au multa experienta, si le place mult de el si mai ales sa il invete, sa il guste, sa il dezmierde, sa il recapaciteze dupa ce termina, etc.
SEXUL NU E CIOCOLATA!
UN SEX BUN PRESUPUNE EXPERIENTA, FINETE, RABDARE, ALTRUISM.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Un madular bagat unde trebuie provoaca un minin de placere

| RAY a răspuns:

Trebuie sa intelegi ceva,mai important este aspectul fizic,atractia sexuala indiferent daca esti virgin sau nu,cand fata este atrasa sexual de tine ea deja simte placere,ceea ce scrie corbul se petrece involuntar, e daca esti urat si nu o atragi nu se intampla nimic decat scarba, asta e adevarul, asta e sentimentul scarba, asta s-a putut vedea dupa cum se manifestau subiecti vazand fete urate, vs frumoase

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Ai vazut un experiment pentru orice situatie?

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Crezi ca ai nevoie sa faci experiment sa stii ca fizicul conteaza

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Pai nu asa ai zis ca functioneaza, prietene. Adica tu poti sa decizi cand e nevoie? Poate si mie mi se pare evidenta verosimilitatea bibliei, dar tot mi-ai cere dovezi.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Omule omul nu poate decide, e involuntar, decide tu ca asta e hot https://www.libertatea.ro/......rea-476936

se scoala ceva cand o privesti, esti hetro sau asexual?

| Subsemnatul123 explică (pentru RAY):

Deci femeile se excita mult mai usor cu cineva de care sunt atrase sexual. Are sens.

| RAY a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Logic man,ce sa te exciti cand ti scarba de un baiat,isi vine voma din stomac, stai cu lamaia in gura, trebuie sa isi placa, nu faci sex din scarba de asta exista zona prieteniei iar bulangi care spun ca nu conteaza fizicul au vazut toata viata lor doar vagine in filme porno, ei chiar cred ca fetele se uita la ei dar fetele le percep ca niste vagine masculine

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Cred ca un om rational, barbat sau femeie, nu incepe o relatie doar pentru sex.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Deci ratiunea isi ridica penisul ))))))))))))) cand scrii o ecuatie matematica ai erectie, ma lasi cu un om rational, atractia sexuala nu are legatura cu ratiunea, nici atat nu stii ca filozof, rational nu tu determini ce e sexy

| Plato a răspuns (pentru RAY):

Nu se invarte lumea in jurul penisului. Nu stiu cum sa-ti mai zic, mai judeca si cu capul de pe umeri. Sunt multe feluri de impliniri, nu doar sexuale. Daca nu le pui pe cele sexuale pe primul loc, nu inseamna ca esti asexual, te scutesc de a ma întreba.

| RAY a răspuns (pentru Plato):

Te intreb din nou esti asexual? hetrosexual? homosexual?

| Subsemnatul123 explică (pentru RAY):

Pai eu niciodata nu am fost atragator din niciun punct de vedere, nici la fizic, nici la caracter, nici la statut social etc. Nici fața nu ma ajuta, la 20 de ani arat ca de maxim 15. Sa fie factorii astia mai importanti decat timiditatea privind faptul ca n-am avut niciodata o prietena? Tu ce crezi?

| RAY a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Cred ca toti factori au contat man

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, din moment ce de multe ori ''pasarica'' lor se uda/inunda si in timp ce se saruta pe o banca in parc. big grin

| mihai69 a răspuns:

De ce nu? Problema e că practic, prima partidă e rareori satisfăcătoare pentru femeie, dar dacă băiatul nu e 100% tufă, va face un efort și va performa și a doua oară, eventual cu ceva ajutor (oral) și-i va oferi și ei măcar un orgasm.

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| sofisis a răspuns:

Da, normal. De ce nu ar simti?

| Subsemnatul123 explică (pentru sofisis):

Ma gandeam ca un virgin nu are experienta necesara si o sa se termine intr-un minut probabil. Acum nu stiu daca poti satisface o femeie intr-un minut, poate decat daca ii faci un preludiu care s-o excite foarte tare.

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă durează măcar câteva minute si au dotări bune, da.

| Subsemnatul123 explică (pentru Necunoscut112):

La un virgin nu cred ca este posibil sa dureze cateva minute. Corbulalbrosu zicea odata ca 2 minute pentru un virgin este o performanta destul de mare.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Exact. Ai tras concluzia singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu? Mai ales daca baiatul arata si bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar Daca le fac (preludiu), si degetica ma gandesc.

| Subsemnatul123 explică:

De ce?

| deadhoe a răspuns:

Nu uitati de swag

| TsunadeSama a răspuns:

Care e legatura?