| Reveenton a întrebat:

Femeilor le place să guste sperma?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai de ce sa gusti sperma, ca sexul oral se face numai cu prezervativ.

dar tu cum faci sex oral fetelor, cu sau fara prezervativ, inghitind secretia vaginala sau nu?

| Reveenton explică (pentru Violleta2022):

Nu am încercat.
WTF prezervative la femei? 0_o

| Violleta2022 a răspuns (pentru Reveenton):

Nu stiu cati anisori, dar te asigur ca EXISTA prezervative pentru femei, atat pentru sexul oral cat si pentru cel vaginal!

Asadar, cele 2 tipuri de prezervative feminine sunt:
1. Prezervativul pentru sexul oral la femeie- fiind supranumit si "foita chinezeasca" care se pune peste clitoris si vulva, ca sa nu exista contact direct cu organele genitale si secretiile din vagin. In caz de nu gasesti aceste prezervative la farmacie, poti folosi un prezervativ masculin care se poate taia pe lungime si este la fel de bun.
In comert se gasesc si preervative parfumate, atat pentru barbati cat si pentru femeie, cu gust de capsuni, caise, fragi samd, ca sexul oral facut cu aceste prezervative sa nu fie atat de dezgustator.

2. prezervativul vaginal pentru femeie, care arata ca si cel masculin doar ca este mult mai mare si mai larg, si care s eintroduce in vaginul femeii inainte de sex, daca barbatul refuza sa poate prezervativ masculin.
https://www.zanzu.be/ro/prezervativul-feminin
https://www.csid.ro/......-16286131/

Răspuns utilizator avertizat
| Giulia911 a răspuns:

N-am încercat și nu sunt tentata. Da mama ta ce spune? Ei îi place? Cât a mâncat pana acum?

| Reveenton explică (pentru Giulia911):

Crezi că toate mamele îs ca mama ta sau bunica ta? ????????????