| Lucian_4323 a întrebat:

Fericirea, Dragostea, Iubirea are culoare?

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sigur ca are culoare iubirea, si intotdeauna, culoarea ta preferata!

| mgtow a răspuns:

Are culoare in vise dar in realitate e un sentiment bun.

| foxi a răspuns:

Se zice ca da...roz!

| kidulinha a răspuns:

Da. uneori mai este si gri, neagra... Referitor la iubire si dragoste big grin

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Da
ros-albastra

| liviu89 a răspuns:

Ce ai fumat? zine si noua chiar te rog un numar de la dealer adresa de la shop chiar te rog eu, vreau sa fiu in starea ta acum.

| Ionut a răspuns:

Fericirea, Dragostea si Iubirea sunt niste sentimente pe care le simti mai mult sau mai putin. Nu au culoare fiindca ele nu sunt in nicio stare de agregare. Dar daca iti faci un joint, mai exact un "biggest joint of the world" le vei vedea cu siguranta.
Succes! happy

| Chiuaua a răspuns:

Da normal ca hare mo, e hauri ca lantu meu de la gat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se numeste "curcubeu". Dar, ai grija la culorile-neculoriwinking