| Dominicc a întrebat:

Fete/baieti.

Voi sunteti fotogenici? eu de ex trebuie sa fac 10 poze ca sa aleg 1. sau chiar mai multe.
nu stiu de ce dar in realitate sunt alfel decat in poze. Pozele ies aiurea uneori, de aia am si renuntat sa imi mai faclaughing

5 poze am si alea din 100 de incercari.

Ciudate chestii cu pozele astea.
Mai vorbesti cu cineva pe mess si iti cere poze. Apoi o aud.
Pai mi. a placut poza aia, aia si aia. r
Ok, pai si restul?
de aia e mai bine sa cunosti pe cineva in realitate ca apoi sa continui pe mes.

Sincer eu nu cred ca te influenteaza o poza sau doua cand vorbesti vu cineva. asta am invatat eu.

De ex daca vb cu o fata si 3 din 6 poze sunt mai naspa asta nu inseamna ca fata e neaparat ca fata e urata in realitate. nu?

11 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Iti faci prea multe probleme. Cine te place, te place si asa.

| nobody_9468 a răspuns:

Depinde de calitatea telefonului sau a aparatuluihee hee.
Si eu imi fac 20 si doar una e buna.

Bafta.

| shtephie a răspuns:

Ai dreptate in tot ce ai scriswinking
Mai bine cunosti in realitate, decat pe net!

| lays a răspuns:

Aoleolaughingdaca vezi poze cu mine te sperii. zici ca sunt un emo drogat.laughing si in realitate sunt o tipa simpatica si vesela. pozele sunt asa inselatoarestraight face

| aangelia a răspuns:

Da, asa elaughing.
in unele poze ies mai naspa decat sunt in realitate... :d
in unele nu, depinde tongue

| Beiibby a răspuns:

Buna! happy
Uite, la mine e total invers adica uneori imi place mai mult cum arat in poze decat realitatehee hee a sunat urat astahee hee
Orqm ai dreptate mai bine cunosti o persoana face to face nu in lumea virtuala pentru ca sti si tu, unii se dau ceea ce chiar nu sunt nici in visele lor :p

Oricum nu cred ca trebuie' sa ai problema cu posele pentru ca : cine te place, te place asa cum esti, nu cum ai iesit in posa :*:*
Take care! :*:*:*

| Ady93 a răspuns:

Da, asa ma simt si eu, mi se pare ca arat stupid in poze, nici in realitate nu mi se pare ca arat bine, la poze imi ia mult pana sa gasesc una care imi place.

| ladygaga a răspuns:

Sunt de acord cu tine

De exemplu eu in realitate sunt mai frumoasa decat in poze[nu ma laud.
In poze ies straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In fine!

eu ies foarte bine in poze[nu ma laud], dar in realitate, ramane de vazut

dar stiu senzatzia

si eu trebuie` sa aleg o poza cea mai faina din 40, naspa nu

dar nu te descuiraja

eu imi fac poze asa cand cred eu ca arat bine totusi

dar cu faza de pe mess, am avut multe relatii pe mess, dar de scurta durata...in `viata reala` tzin mai multe relatziile!

nu te descurajalaughing

Karina:*

| Nicole_3441 a răspuns:

Nu prea sunt fotogenica nici eu.
E adevarat, ca toata lumea arata mai bine pe fotografii, decat in realitate (Photoshop, Photoscape etc., cu astea si cel mai urat om din lume poate sa devina pe fotografii un om frumos)happyDar, uneori pe fotografii putem arata mai naspa, decat in realitate.Si asta se intampla.
In legatura cu ultima intrebare, cred ca ai dreptatehappy

nicolewinking

| kimi a răspuns:

Si mie mi se intampla...la fel ca tine am renuntat sa'mi fac poze mi-e lene!
ma rog de ori sunt atat de draguta incat sunt irezistibila.
e un fenomen "bizar" si intrigant.
o iau razna nu credeti?hee hee