| anonim_4396 a întrebat:

Fete și femei, care e culoarea voastră preferată la un băiat/bărbat?
La mine nu e o regulă, dacă îmi place de el ca om și ne înțelegem, nu contează culoarea ochilor, dar totuși tind către cei cu ochii albaștri, acea nunață de albastru mai închis. ❤️
Dar voi, băieți și bărbați, ce culoare a ochilor preferați la sexul opus? big grin

Răspuns Câştigător
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Nu am nici o preferință.Ci o singură dorință.Și dacă e cu putință, să aibă minte și credință.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ochii rosii de terminator sau dunga neagra de robocop. Interactiunile umane pe baza de relatie mau lasat ipso fact (la pamant cu increderea) din fericire realdoll o firma americana de prestigiu a inceput investigarea robotului femeie. O sa umble singura peste tot, face sex, forma fizica stas, glumeste, comunica... si nu va imbatrani niciodata.

| wildthing a răspuns:

Ar fi de preferat sa aiba ochii albastri sau verzi, dar nu-i o regula. Am vazut fete fantastic de frumoase si cu ochii caprui sau negri.

| Drimmero a răspuns:

Inainte eram fiert dupa ochii albastri dar nu mai conteaza culoarea, ''taietura'' intre picioare sa aiba, culoarea ochilor mi se pare irelevanta acum.

| Mosotti a răspuns:

Ptr mine cont sa fie bruneta cu ochii inchisi la culoare, nu blonda cu ochii deschisi, sau bruneta cu ochii deschisi.

| Frank51 a răspuns:

Ochii albaștri și părul roșcat natural. Am găsit 2 femei pe stilul meu, dar una avea probleme mentale, cealaltă probleme de comportament, așa că mă mulțumesc cu orice este peste decent.

| NLS a răspuns:

Nu ma intereseaza ochii deloc, si nici fizicul prea mult.
Mai degraba vocea, dar nu ma refer la calitatile vocal-artistice, doar sa aiba o voce calda, afectuoasa.

| FreddieM a răspuns:

Eu nu-s pretentios. Basta ca respira.
Cheers

| GPA a răspuns:

În principiu am o slăbiciune pentru brunetele sau roșcatele cu ochii albaștrii =">. Bine, astea sunt aparențe doar, mă interesează foarte mult, chiar dacă e extrem de frumoasă, să aibă și ceva util în creieraș. Degeaba e frumoasă dacă n-are nimic în tărtăcuță și pentru ea nu există decât "aventuri" laughing, de n-am văzut eu atâtea, înțelegi? Brunetă/roșcată, ochi albaștrii, să nu fie "pitică".

| BloodyLips a răspuns:

Nu prea imi pasa, am intalnit barbati frumosi de toate felurile si in fiecare am gasit ceva ce mi-a placut.

| Gligore2000 a răspuns:

Culoarea ochilor este ultima pe lista.
De aceea unii iau teapa si dupa doua luni se plang ca nu merge relatia.

| Olsen a răspuns:

Blondele cu ochi albaștri sau verzi, și dacă sunt proaste ma atrag, am o slăbiciune pentru blondele cu ochi albaștri, sunt femei foarte frumoase, le as iubi pana le ar exploda adidașii.
Toate blondele sa apeleze la mine, bat și foot ca mașina de cusut big grin

| Gabryel85 a răspuns:

Da, eu am ochi albaștri, dar ceea ce caut eu la o fată nu e neapărat nuanța, ci o anumită strălucire din ochi.