| Florin856 a întrebat:

Fete virgine care vor sa aibă o aventura? ( București) am 17 ani, sunt virgin

10 răspunsuri:
| Stounos a răspuns:

Am eu o prietena buna cu care cred ca te-ai intelege bine asta e numarul ei de telefon 0749015010

| RAY a răspuns:

Gratis nu vrei?

| GoldandSilver a răspuns:

Ai 17 ani! Ar trebui sa fii constient de ce faci, nu e bine sa faci sex la varsta aceasta, asculta-ma bine! Desi cred ca intrebarea aceasta e pusa in gluma, eu te sfatuiesc sa o stergi!

| MrCaNaByS a răspuns:

Stai parcat acolo ai timp destul

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Inchide telefonul, scoate soneria din priza, haleste bine si baga in tine vreo 5 viagra ca prevad ca vei fi foarte ocupat.

| darrio2007 a răspuns:

Nu gandesti ca unul de 17 ani. Nu pe site-ul asta gasesti ce vrei.

| StefanCosmin a răspuns:

Du te si tu pe centura... Dar nu vei gasi virgine, ci piscine...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sunt cîteva femei de servici pe scara blocului, le ai intrebat daca vor?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva din întrebarea ta nu se leagă.

| Florin856 explică:

Stounos nu te cred