| andreea_4728 a întrebat:

Fetele...cand preferati sa faceti dragoste... ziua sau noapte? de ce? funda

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,nu prea conteaza acest aspect foarte mult, dar totusi prefer noaptea.Parca e mai romantic si mie imi place mai mult. Ziua nu prea...noaptea nu prea deranjeaza nimeni, e o atmosfera mai diferita, eu parca ma simt mai in largul meu noaptea.

4 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

E o intrebare stupida
nu conteaza cand o faci

| anonimusx6 a răspuns:

Depinde! Daca esti o fata mai rusinoasa merge sa o faci mai pe intuneric! Daca nu iti este rusine poti sa o faci si ziua dar dupa parerea mea seara e mai romantic:d!

| boo_6605 a răspuns:

Noaptea...e mai romanticlove struck

| Mary_5158 a răspuns:

Eu seara dupa baita, pentru ca nu am nici o graba nicaieri, si sunt mai relaxatawinking