| anonim_4396 a întrebat:

Fetele care cauta iubit si is din barlad add toxic_revolt(am 12 ani)

4 răspunsuri:
| unione a răspuns:

Rupbaietei_pemasa_debilliard@yahoo.com ne vedem acolo chipesule :p

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns:

Wa frate nu asa se procedeaza sincer cine stie peste ce uraciune dai rolling on the floormai bine umbla prin oras si pune ochi pe una decat sa te als pe mana internetului sa stii ca am un pireten care imi tot spune ba frate eu sunt prost rau ma mai gasesc cate una pe net ne dam id-urile si vorbesc cu ea ne intelegem e super perfect si cand imi da web sa o vad zici ca e moartea-n vacantarolling on the floordeci mai bine una cunoscuta decat vreo uraciune si apoi sa fii nevoit sa o ranesti treaba ta tongue

| LNK a răspuns:

Ti se pare tie ca TPU ar fi vreun site de matrimoniale?

| ElisaMariaXX a răspuns:

Buna eu am 14 ani si iti spun doar ca nu e bine sa iti dai idu pe un site doar casa iti gasesti pe cineva, mai bine spuneai doar cati ani ai, inaltimea, unde stai, cum te cheama si culoarea ochilor si a parului :p