| Valentin_7519 a întrebat:

Fetele ce fel de baieti va impresioneaza cel mai mult? Cel mai detaliat raspuns primeste fundita:*

Răspuns Câştigător
| artseeker a răspuns:

Mie mi-ar place un baiat glumet, sensibil, iubitor, care ar sta in ploaie cu mine cand simt nevoia, care ar fi de acord " sa dam foc la bucatarie" cand ma apuca cheful de gatitlaughing, pe care nu l-ar deranja atunci cand as canta ce aud la radio(ador sa canr, o fac mereu), care m-ar surprinde mereu, care s-ar uita cu mine la un film in zilele in care sunt foaarte lenesa, care si-ar aduce aminte chestiile marunte, ar incepe batai cu perne cu mine, care m-ar lasa sa ii port hainele, m-ar face sa tac sarutandu-ma, si care sa ma iubeasca la fel de mult.in ziua de azi, mai greu gasesti persoane care sa te iubeasca cu adevarat.e pacatpuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Ma impresioneaza un baiat atent, grijuliu iubitor protector care stie sa se poarte cu o fata si carei dovedeste ca o iubeste cu adevarat.

| RXN a răspuns:

Igiena personala,chipul, inteligenta, simtul umorului si spontaneitatea.

| marionettetolife a răspuns:

Mie imi plac baieti duri,care in jura.Dar sa stie sa se poarte si frumos,sa nu fie romantic, sa fie glumet, si cel mai important sa nu fie mincinos.
Dar nu imi place ori ce fel de baiat trebuie sa fie rookar sau sa aiba parul lung sau sa fie emo!