| Houselaurie a întrebat:

Fetele, in general va uitati mai mult dupa, va plac mai mult baietii care sunt un pic mai parosi? pe picioare, etc? sau va plac si baietii care nu seamana cu maimutele.

Răspuns Câştigător
| deea4youu a răspuns:

Buna! Pai adevarul e ca nu pot sa spun ca ador baietii mai parosi:] dar in acelasi timp ii detest pe cei epilati, par mult prea feminini.Eu una as prefera ca baiatul de langa mine sa fie potrivit, dar daca e mai paros nu am nimic impotriva, important e sa il iubesc si sa ma iubeascabig grin. Sper ca te-am ajutat>big grin

3 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Hmm... pai eu detest baietii epilati pe picioare laughing bine, ca asta e doar parerea mea da` mi se pare super ciudat ca prietenul meu sa aiba o piele fina pe picoare. Cat despre abdomen... thinking Da` imi place putin da` nu exagerat. Prietenul meu de acum are mult par pe piept si pe abdomen si sincer nu`mi place chiar asa. Da` oricum parca nici sa se epileze nu mi-ar placea. Deci, eu merg pe natural, si asta nu mi se pare ca seamana a maimuta ci doar a barbat si nu pusti de 15anihee hee

| Catherine a răspuns:

Ne plac baieti care nu seamana chiar cu maimutelewinkingbig grin

| alexutza222 a răspuns:

Mie imi plac barbatii care emana masculinitate. Deci cred ca intelegi ca as prefera un tip care sa nu se epileza pe picioare si maine (abdomen discutalib). Ar fi culmea sa aiba pielea mai fina ca a mea...