| DeDe9666 a întrebat:

FETELEEE acum doua luni am facut pentru ptima oara sextongue si de atunci nu mia mai venit stopu... ajutati-ma!sad

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil esti insarcinata. Du-te la ginecolog pentru confirmare si analize, ca sate asiguri ca bebelusul tau e sanatos si creste mare la tine in burtica, in cele mai bune conditii.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Stai liniştită. Peste alte 7 luni sigur îţi va veniwinking.
Succes şi să-ţi trăiască!

| Debb a răspuns:

Mergi la un ginecolog. Bineinteles, nu cred ca mama ta va sti ceva dar te descurci si singura sa-ti faci o programare si sa mergi. Daca ti-e rusine ia de la farmacie un din ala si fa un test de saprcina. Daca chiar ai probleme ar trebui sa vorbesti cu mama ta. Gandeste-te la ce e mai bine pentru tine ca nu te omoara!

| doinitza12 a răspuns:

Trebu s mergi la ginicolog. poate fi ceva grav. da nu ai semne de sarcina cumva, greata sau ameteli duri in burta

| Georgiana05 a răspuns:

Sa te ajutam? Cu ce? Felicitari! Sa ne anunti ce e.

| saymoon a răspuns:

Daca zici ca de doua luni nu ti a venit menstruatia, atunci ar fi clar.
Ai folosit metode contraceptive?
Ar fi mai bine sa ti faci un test de ala pentru ati da seama. Daca iese negativ, rasufla usurata, dar pana atunci ...nu prea.
Bafta si sper o sa fii bine.

| Raresik a răspuns:

Felicitari esti o mamica foarte fericitawinking

sa iti traiasca:*

| SweetLikeaLemon a răspuns:

Bai fetita, du-te la farmacie si cumpara-ti un test de sarcina si foloseste-l exact cum scrie pe prospect, asta in cazul in care chiar stii sa citesti. Nu-mi vine sa cred ca de doua luni nu ai fost in stare sa iti faci un test de sarcina si acum ne intrebi pe noi, ca si cum noi te putem consulta prin monitor. BTW, nu e nevoie sa isi dea drumul in tine, si lichidul seminal poate sa contina spermatozoiziwinking si in cazul in care nu stii ce e ala lichid seminal, cauta pe google.

| мełıššα a răspuns:

Probabil esti insarcinata straight face

| Anonim_5618 a răspuns:

Pai daca stii ca nu ti venea inainte de asta ciclul normal, atunci congratulations, you did it big hug
ai avut greturi, ameteli, ce trebuie la sarcina?laughing
daca te a mancat undeva sa faci asta la 14 ani, vai de capu` tauhee hee

| Ionela_6254 a răspuns:

Poti sa mergi sa cumperi patut pentru bebelushappy
felicitari.

| shinedani a răspuns:

Nu te ingriora...in maxim o saptamana iti va veni.am patit o si eu astept fundita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Felicitari, peste vreo 7 luni o sa ai un bebe.
Te rog spune-mi ca ai folosit prezervativ.

| BrigitteMore a răspuns:

Du-te la doctor ca e posibil sa fii insarcinata straight face

| DeDe9666 explică:

Eu am 14 ani si baiatu nu s-a terminat in mine deci nu am cum sa fiu insarcinata! mai vreau rasp crying