| innagaina16 a întrebat:

Feteleor,in urma cu ceva timp am aflat ca daca faci sex sau dragoste nu iti mia apar cosuri, dar ni-i adevarat stau de o luna cu un baiat si imi apar tot ca inainte si mai ales in timpul menstruatiei. uoff nu stiu ce sa fac am folosit toata gama de produse si nu au dat niciun rezultat. ma poate ajuta cineva cu un tratament natural?/ofer funda:*:*please:*

Răspuns Câştigător
| TheRiff a răspuns:

Pentru inceput trebuie sa te speli cat mai des pe fata in fiecare zi.Sucul de lamaie ajuta bine. Eu in 2 saptamani prin aceasta metoda am scapat de cosuri. Funda?

| innagaina16 explică (pentru TheRiff):

Merci.poate ma va ajuta:**

11 răspunsuri:
| mfbluu a răspuns:

Uite, de exemplu eu pentru cosurile din timpul menstruatiei folosesc argila, e foarte buna, dezinfecteaza si usuca. o gasesti la plafar : granule sau praf. o amesteci cu putina apa, cat sa fie mai cremoasa, nu lichida si aplici pe zona cu probleme. Bafta :*

suntserios
| suntserios a răspuns:

E o prosteala ieftina mitul asta

| innagaina16 explică (pentru suntserios):

Emancipatule ce esti>:p nu stii sa vb frumos?

| suntserios a răspuns (pentru innagaina16):

Care e problema ta? ti am zis ca e o vrajeala, daca i fost prostita cu treaba asta nu e problema mea

| innagaina16 explică (pentru suntserios):

Scuze nu oentru tine era.:d i'm so sorrybig grin

| Demonull a răspuns:

Cosurile sunt niste treburi normale, si doar produsele scumpe dau un randament minor, nu iti mai bate capul.

| chazz a răspuns:

O sa treaca ele la un moment dat!

Răspuns utilizator avertizat
| Hype_Gabe_1995 a răspuns:

Esti urata n-ai ce face

| innagaina16 explică (pentru Hype_Gabe_1995):

Auzii mai frumosule(a), asa m-a lasat dumnezeu, da? chiar ca esti nesimtit cap de guma ce esti... vorbeste cioara de cioroi dar ei sunt negri aman2...hah>:p