| georgianacas a întrebat:

FETELOR ajutati-ma.pa mine ma place un baiat iar eu nu el zici ca a inebunit se tine dupa mine mereu ia-m spus sa ma lase in pplace ca nu imi p lace de el si nici nu vrau sa o ia rasna. Un coleg de la mine din cls isi permite glume cu mine baiatul acela cand la vazut s-a dus la el si i-a spus"-bai asta ia mana dupa prietena mea"! eu i-am spus sa il lase in pace dupa aceea sau luat la bataie si au ajuns la directoare. Iar eu am ajuns cea vinovata pentru ca ei 2 sau batut pentru m.Eu am spus directoarei ca n usant vinovayta ca el nu ma lasa in pace.baieti si-au dat sangele din nas de aceea mam sperit rau! Dupa aceea a aparut altu care ii placea de mine si ala la fel sa batut cu ala care a luat-o rasna si i-a dat un pumn. DUPA ACEEA LE-AM SPUS SA MA LASE IN PACE SI SA ISI VADA DE SCL CAA DE ACEEA E FCAUT PT CA MIE MIE MILOA SA DAU IN EI PT CA AM FACUT SI KARATE SI O DATA IA-M DAT UN PUMMN SI ACAZUT IN GENUNCHI SI DE ATUNCI NU MAI DAU
:d

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Te-as ajuta, dar scrisul tau e total ilizibil.Next timewinking

14 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Georgiana, mi se pare ca te "bagi" in seama... textul este prea lung...nimeni nu intelege nimic..."las-o moarta", nu te da "fitoasa"... sparge balonul de deasupra capului tau si revin-o pe pamant...intra in sufletul tau, asa micut si vanitos, cum este el, si fii desteapta...invata gramatica limbii romane...sigur, ea fi, mult mai greu, dacat ochiadele aruncate de tine si sangele din nas de la baieti...ai vrut discutii... le ai...

assiris
| assiris a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti spun ca nu am reusit sa inteleg ce ai scris. Cred ca o explicatie mai "literara" ne-ar fi de ajutor.Lasa-i sa se bata si tu pune mana pe carte.

eileen
| eileen a răspuns:

Esti in clasa a5a, din cate am inteles...eu nici nu stiam ca exista baieti pe atunci. Invata, lasa-i in pace si daca nu inteleg... karate cu eiwinking

| ada a răspuns:

Ar trebui sa fi mandra ca se bat baietii pentru tine.Esti sigura ca asta chiar e o problema pentru tine? Sau doar voiai sa ne spui si noua cat de iubita esti tu? ...Eu nu cred ca ai fost sanctionata de directoare nevinovata fiind.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii se cred de mici "macho". Lasa-i sa se bata si tu invata si fa sport.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi mai georgiana intai invata sa scrii si apoi te bagi prea mult in seama esti cam proasta si nu cred asemenea lucruri mincinoaso esti cu capu rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa inveti sa scrii si sa nu mai povestesti ce vezi in telenovele oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteleg de aici, ca doi baieti te plac si ei se bat pentru tine dar tu ai putea sa vb cu baiatul de te sacaie si sai explici ca nu vrei sa ai o relatie cu el... poate va intelege dar daca tu dai pumni nu se va rezolva nik.asa ca fa ce tiam spus sau gaseste o solutie rezonabila dar nu uita sa scrii putin mai bine ca nu se intelege nimic... fara suparare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne. cat de proasta poti fi?laughingchiar vrei sa credem ce prostii ai scris tu pe-acolo?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fetytzo, las-o moarta cu minciunile tale de 2 lei...cine te crede? tata mare, daca n-ai ce face poone mana pe carte si invata sa scry ca abia am inteles ce ai vrut sa sp! esti varza la gramatyca! pup doolce all////mersi TPU sunteti extraordinary va iubesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... dupa cate am reusit eu sa deschifrez esti foarte iubita mai fetita mai bine invata sa scrii si sa iti sterci mucii de la nas inainte sa fii cu vreun baiat asta era vb profei mele eu zic sa nu iti ei atatea aere in cap. vai cai baieti s-au batut pentru tine. stii nu trebuie sa crezi ce e in telenovele laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa vedem: ai o imaginatie bogata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa vadem: ai o imaginatie bogata.lasa baietii si mai bine invata sa scrii(eu nu am inteles nimic)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubita, lasa baietii si mai bine inveti sa scrii