| felix24 a întrebat:

Fetelor am cateva intrebari pentru voi, cum v-ar placea sa aiba parul un baiat (lung, scurt, bolnd, brunet...) dar culoarea ochilor si zambetul?
plz vr multe raspunsuri dau si funda

Răspuns Câştigător
| ioanaioana a răspuns:

Nu toate fetele cauta un singur baiat.La unele le plac baietii duri,la altele baietii buni; La unele baietii rockeri,la altele baietii manelisti,la altele baietii care asculta pop sau baietii care asculta hip-hop; Pe unele le intereseaza ca baiatu sa fie bun la invatatura,pe altele nu asta le intereseaza; Unele nu-ti dau nicio sansa daca nu ai masina, altele iti dau; la fel si cu culoarea parului si lungimea lui-iti dau un sfat:incearca sa fi tu, nu te schimba pentru nimeni pentru ca altfel vei regreta mai tarziu Sper ca ti-am fost de ajutorwinking

12 răspunsuri:
| Ioanaa28 a răspuns:

Mie mi-ar placea un baiat cu par nu ft scurt, blond, ochi albastri si un zambet placut si fermecatorwinking

| FucktheSystem a răspuns:

Parul lung sau mediu, saten sau blond... sau verde ( asa e fantezia mea).
Ochii albastrii sau negrii.
Un zambet frumos, natural (urasc falistatea).

| Madalina_8288 a răspuns:

Pai, sa aiba parul scurt brunet culoare ochilor caprui love struck

| RXN a răspuns:

Eu am avut de cand ma stiu o slabiciune pentru pletosi, deci imi plac in special tipii cu parul lung, dar important e sa-i stea lui bine.Culoarea parului nu conteaza.
Nu are importanta culoarea ochilor, ci sclipirea din ei.Cat desprea zambetul lui, mi-ar placea sa fie unul sincer si sa aiba o dantura ingrijita.

| felix24 explică:

Eu am ochii verzi oare sunt frumosi un verde asa ff deschis

| georgiana_1403 a răspuns:

Pai parul nici lung dar nici scurt,blond, ochii albastrii sau negrii sau merge si verzi, zambetul fermecator.

| georgiana_1403 a răspuns:

Parul nici lung dar nici scurt,blond, ochii albastrii sau negrii sau merge si verzi, zambetul fermecator.

| Lacoste a răspuns:

Buna.Parul sa fie scurt si brunet, ochii albastrii. big grin

| CarmenMarton a răspuns:

Par mediu de preferinta blond cu ochi albastrii sau verzi, iar zambetu day dreaming fermecatorlove struck

| felix24 explică:

Carmel cam asa arat eu big grin

| tixytix a răspuns:

Parul nu foarte lung dar nici scurt.10-15 cm cam asa...blond inchis sau saten deschis. ochii caprui sau verzi(nu imi plac baieti blonzi cu ochi albastrii iacc!)sa zambeasca cu sufletul nu doar cu buzele.si restul...depinde de caracter

| codry98 a răspuns:

Sa aiba parul brunet sau blond si ochi caprui sau negri love struck