| babysss a întrebat:

Fetelor am si eu o intrebare: daca dupa o zi a unui contact sexual neprotejat mi-a venit menstruatia este posibil sa fiu insarcinata?

5 răspunsuri:
| arrriadna a răspuns:

Nu. Uite, am scris si aici cum se calculeaza metoda calendarului: http://www.tpu.ro/......-februarie

Răspuns utilizator avertizat
| versavia a răspuns:

Fa un test de sarcina a-7-a zi de la intarziere, daca apar doua liniute o sa ai bebe.

| xitty a răspuns:

Se poate.
cunosc pe cineva care a avut menstruatie 4 luni, regulat, dupa ce a ramas insarcinata...
un test de sarcina te va ajuta mai mult decat putem noi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca dupa contactul sexual ai o sangerare e posibil ca atunci sa se instaleze embrionul, dar daca esti la ciclu e imposibil sa fii. atunci cand esti insarcinata nu ai menstruatie. pentru asta se gasesc multe raspunsuri chiar pe internet laughing