| Andersann a întrebat:

Fetelor. Am si eu o intrebare destul de ciudata pentru voi dar astept raspunsul vostru laughing))

Ce parere ati avea daca un baiat ( cu care ati avut o relatie si cu care inca pastrati legatura ) s ar imbata foarte tare la o petrecere si s-ar duce in fata casei voastre si s-ar culca fix acolo in toiul noptii? laughing))

Răspuns Câştigător
| NicoletaSimina a răspuns:

Este perfect normal sa mai ai sentimente pentru fosta iubita. Oricui i se poate intampla asta.Amintirile vor ramane, dar sa o uiti, niciodata.Fosta ta va crede ca incerci s-o faci geloasa cu cea mai buna prietena a ei.Ai mare grija in tot ceea ce faci si ce spui, pentru ca de cele mai multe ori, exista posibilitatea ca amandoua sa fie mana-n mana si sa-ti intinda o capcana. Odata ce te-ai hotarat ca vrei sa fii cu acea fata impreuna, incearca sa-i spui, de ce ex-girlfriend s-a despartit de tine.Va afla imediat de relatia voastra si va incerca sa-ti strice reputatia.Gandeste-te ca ele pot fi mana-n mana si orice-i vei spune, va ajunge la urechea ei.Gandeste-te ca ele sunt foarte bune prietene, iar una va ceda.Ori vor accepta situatia si vor ramane prietene in continuare, fara nicio remuscare (foarte rar).Ori vor fi rivale (situatie des intalnita).Sa ma tii la curent! Funda?

1 răspuns:
| Johny_George_1997 a răspuns:

Nu-s fata da. ceplmcoae? nu mai bea ca vitelu frate ce naiba laughing