| Xanna a întrebat:

Fetelor.Cand noi baietii, vorbim cu voi va place sa fim seriosi sau sa fim mai amuzanti? Daca mai amuzanti cum ati caracteriza asta?

declar raspuns castigator.

4 răspunsuri:
| HBK a răspuns:

Daca e sa analizam problema, din prisma fetelor, niciodata nu e potrivit de bine orice ai face.

| adrianajollie a răspuns:

Sa glumiti din cand in cand, dar cand vine vorba de relatii dragoste chestii sa fiti seriosihappy

| viatadecacatt a răspuns:

Imi place un baiat cu multa energie, cand vorbeste cu mine sa rada si sa fie amuzant cand e cazul, sa vorbeasca mult dar sa fie si serios cand e cazulbig grin

| Azkadella a răspuns:

Pai nu foarte seriso ca s cujm veniti de la mort dar nici foarte amuzanti.Trebuie sa aveti simtul umorului dar cu o limita nu sa radeti foarte tare incat lumea din jur sa creda ca sunteti nebuni.sau sa radeti incontinuu la o gluma care deja s-a dus.Fiti echilibrati si e bine:*