| nobody_9468 a întrebat:

Fetelor cand vorbiti cu anumiti baieti si ei va intreaba daca mai sunteti virgine, ce le spuneti? Baietilor chiar conteaza extrem de mult daca mai e sau nu virgina?
Eu nu le zic nici da, nici nu. Fac misto de ei mereu si nici nu stiu ce sa mai creada, desi majoritatea ar baga mana in foc ca nu mai sunt. Voi cum procedati?

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Eu procedez ca tinehee hee ocolesc ...nu mi se pare normal sa le dau raportul!

6 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Le zic ca nu ii intereseaza, mi s-a intamplat de putine ori sa fiu intrebata, pentru ca majoritatea ma cunosc si ma respecta, au bun simt si stiu ca asa ceva nu se intreaba, mai ales fiind doar amici, prieteni.
Si atata timp cat sunt niste necunoscuti nu au niciun drept sa intrebe asa ceva, pur si simplu. Nu trebuie sa ii doara pe ei daca mai sunt eu sau nu virgina, atata timp cat nu avem nicio legatura si nicio tangenta.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Cei care întreabă aşa ceva sunt nişte nesimţiţi.Nu se întreabă aşa ceva.Nu au niciun drept. În cazul în care băiatul respectiv e prietenul tău actual atunci are dreptul să întrebe dar restul să'şi vada de lungul nasului

| Eu4EverX a răspuns:

Adevarul.

| Te besk a răspuns:

Nu vorbesc cu anonimi, mai ales daca nu imi dau nici o pozano talking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ocoleam intrebarea, nu trebuia sa dau raportul nimanui nici mamei mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebi inapoi... dar tu? laughing si apoi le spui vezi-ti de treaba ta dragule.