| minteuandedouaori a întrebat:

Fetelor care gama de la durex va place cel mai mult?

7 răspunsuri:
| pUphyK a răspuns:

Putin conteaza gama` mai iportant este baiatul tongue

| drhotzu a răspuns:

Ca sa intelegi si tu:
poate ai vrut sa intrebi asa: fetelor care produs din gama durex va place! gama se refera la o serie de produse, iar produs la o sa ingura bucata

| minteuandedouaori explică (pentru drhotzu):

Din gama durex ma refeream la toate dintre ele care sortiment le place mai mult! nu te mai da istet sa corectezi dean pixu lumea raspunde la intrebare macar daca tot intru in vorbe!

| drhotzu a răspuns (pentru minteuandedouaori):

Vezi ca nici macar acum nu ai fost in stare sa "scriu" corect...
de-a-n si fa acordul bine intre cuvinte: daca tot intrii...
corectez pentru ca esti agramat...
daca vrei sa asculti bine daca nu mergi la oi!

Răspuns utilizator avertizat
| alexandra932323 a răspuns:

Real feel si lubrifiantul de capsuni :X:X

| florinfratzika a răspuns:

Poate nu il folosea pentru un baiat poate avea si el/ea o fantezie zi ii trebuia prezervativ sa fie sigur...