| DyaLove a întrebat:

Fetelor... ce apreciati cel mai mult la un baiat?

Răspuns Câştigător
| Ana94 a răspuns:

Sinceritatea şi bunul simţ.

15 răspunsuri:
| Elena_9064 a răspuns:

Sinceritatea si felul in care se comporta.

| Ţepeşu a răspuns:

Bani, ****, casa, masina.
La asta se uita ultima prietena a varului meu.

| NinaSimone a răspuns:

Sinceritatea, loialitatea, increderea, intelegerea si comportamentulhee hee

| Hash001 a răspuns:

...marimea penisului

| IonutSiAtat92 a răspuns (pentru Hash001):

Cel mai CORECT raspuns.

| StefiM a răspuns:

Sinceritatea, felul de a fi, zambetul, privirea, comportamentul, sensibilitatea, ajutorul, puterea

| DyaLove explică:

Vad ca au lasat comentarii cam multi baieti aici, am si specificat la inceput ca e intrebare pentru fete dar asta e daca va simtiti.

| Gabiᅠ a răspuns:

Glasul, istetimea, felul cum se imbraca, zimbetul, vorba si inaltimea

| Papusika1Mika a răspuns:

Sinceritatea, felul lui de a fi, zimbetul, comportamentul!

| CookieMonsterOo a răspuns:

Parul, zambetul, ochii, bunul simt, inaltimea, hainele, sinceritatea, fidelitatea..si cam atat big grin

| Capsuna123 a răspuns:

Sinceritate

| Ovidium25 a răspuns:

Ce raspunsuri dau baietii pe aici laughing))
Eu am inteles ca majoritatea fetelor vor un baiat educat si cu bun simt, sincer si afectuos. si daca se nimereste sa aiba bani, casa si masina e perfect dar nu asta e prioritatea... acum depinde si de varsta big grin Asa ca baieti. e doar in mintea voastra laughing)

| Ovidium25 a răspuns:

Eu am inceput sa fac rap cu ceva timp in urma in speranta ca voi impresiona fetele laughing si surpriza. am gasit fata care mi-o doream dar ea ura muzica rap si felul meu de ' cartier '! Dragostea poate fi acolo unde nu te astepti. cazul meu tongue

| ada999 a răspuns:

Sinceritatea, inteligenta, bunul simt, intelegerea si increderea

| anonyme01 a răspuns:

Sinceritatea, fideliatatea si sa actioneze repede si cu logica big grin