| nonameforya a întrebat:

Fetelor ce ati faca daca un baiat var saruta fara voia voastra?

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca nu imi place baiatul i-as trage o palma

| Doηηa a răspuns:

Îl omor cu privirea, de obicei nu sunt agresivă.
Mi s-a spus că fac oamenii din priviri.

| Wehrmacht a răspuns:

Bai deci eu nu sunt violent in mod normal si n-am nimic cu saracii gay dar ar face mai bine sa stea dracu'-n banca lor.

| nonameforya explică (pentru Wehrmacht):

Vroiam sa vad ce ar face fetele daca s-ar intampla asa ceva. Nu ca as fi eu gay sau fata...

| Charm a răspuns:

Daca ar fi un dobitoc oarecare l'as injura putin si i'as da o palma.
Daca ar fi tipul care imi place, atunci as ramane fara cuvinte... asta e de la sine inteles

| AR1373 a răspuns:

Daca nu-ti place de el respingel (impinge-l politicos) si spune-i ceva de genu:"eu nu-s curva puisor" si intoarceti privirea de parca nu s-ar fi intamplat nimic.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca este cel de care imi place.wow.da-i bice. daca este vreun nesuferit,,***,, l-as pocni

| MiruD a răspuns:

Daca imi place de aceea persoana, il las sa isi faca treaba! happy

| AleeMicha a răspuns:

Cu siguranta l-as plesni daca ar fi fara voia mea, indiferent de cine ar fi vorba, asta ar fi primul instinct. Iar mai apoi daca s-ar dovedi a fi dragut tipul si daca as fi interesata, iar el ar fi cu adevarat interesat ar trebui sa "dovedeasca" lucrul asta, nu printr-un sarut.

| nonameforya explică:

Voiam sa scriu ''ce ati face''

| nonameforya explică:

Nu sunt fata! Lol majoritatea au crezut asta. :_