| xzzzxzxxzxz a întrebat:

Fetelor, ce calități trebuie să aibă un băiat pentru a fi capabil să vă aducă la orgasm?

6 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu cred ca asta tine de calitati.
Trebuie sa stie ce sa faca cu ce are in pantaloni si cu restul corpului sa isi de-a interesul pentru ati crea placere ca degeaba este el rupt sin soare sau cu o inteligenta peste medie sau cu un penis de 30 sau etc daca e varza nu stie sa te stimuleze si excite.

| corinai26 a răspuns:

Trebuie sa arate bine cat de cat.
Respiratia consider ca e un lucru foarte important, trebuie sa miroase bine si sa nu sune (a cal obosit)ci sexy
Trebuie sa inteleaga ca femeia are puncte sensibile (urechile gatul sanii coapsele)
Stimularea clitorisului
In rest marime cat de cat
Si mai schimbati pozitiile

| relian a răspuns (pentru corinai26):

Wow,vad esti experta laughing sau mai bine spus ai experienta.

| corinai26 a răspuns (pentru relian):

Consider ca e ok sa fii experimentata.
Ci nu o scandura nemiscata
Si daca prin expermentata te-ai referit la (multi parteneri)
Pai nu (am avut doar 2 dar relatiile au durat ani buni, deci am avut persoana de incredere cu care am putut obtine experienta)

| xzzzxzxxzxz explică (pentru corinai26):

Când spui *Mărime cât de cât* cam câți centimetri crezi că ar trebui el să aibă în pantaloni ca să fie capabil să te facă să te simți bine? happy

| relian a răspuns (pentru corinai26):

Nu ma refer la nr,experienta nu inseamna numar, inseamna calitate, stiinta, cunoastere, cel putin eu asa cred si cred ca asa si este.