| trocadero a întrebat:

Fetelor, ce categorie de baietoi preferati din aste doua: baietii sictirirti, seriosi si tacuti sau cei plini de aere si fite?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cei din a doua categorie nu poti fi si seriosi sa inteleg?

| neutrino a răspuns:

Baietii sictiriti, seriosi (cum or fi acestia?), tacuti, plini de aere ( nu de la fasole) si fite!

| AliGab a răspuns:

Cei din a doua catwgorie se exclud

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti suparata astazi. Nu fi aiurea. Sunt sigura ca nici tie nu ti-ar placea asa un baiat, unul din doi...never.

| Hitback a răspuns:

Bani sa aibă si sa il tina ciocanu cat mai mmult. Restul nu mai conteaza.