| Răzvănykă a întrebat:

Fetelor, ce conteaza cel mai mult pentru voi la un baiat?

44 răspunsuri:
| TimberWolf a răspuns (pentru Răzvănykă):

Sa te plimbe in lesa?

| simplaexsistenta a răspuns (pentru TimberWolf):

Iarta-mă, am o zi mai proasta happy

| TimberWolf a răspuns (pentru simplaexsistenta):

Ai vazut ca ne intelegem? laughing

| simplaexsistenta a răspuns (pentru TimberWolf):

Da, dintotdeaunalaughing

| TimberWolf a răspuns (pentru simplaexsistenta):

Mai ia 10 lei sa ramanem prieteni.

| mujeRobert a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca la 30-40 de ani inca nu te consideri baba inseamna ca esti proasta tare. Vorbim cand nu te mai baga nimeni in seama. Pana atunci ramai o "doamna".

| simplaexsistenta a răspuns (pentru TimberWolf):

Nț, nț, nț, mituiesti femeile?

| TimberWolf a răspuns (pentru simplaexsistenta):

Pai am vazut ca doar asa ne intelegem laughing

| simplaexsistenta a răspuns (pentru TimberWolf):

Hai lasa-ma laughing

| TimberWolf a răspuns (pentru simplaexsistenta):

20 fie pentru tine laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru mujeRobert):

Un alt rahat cu ochi care si-a facut cont doar sa jigneasca.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Răzvănykă):

Atunci invata sa respecti femeile, indiferent ce varsta au, ca tot mainutoi esti.

| sweetglitter a răspuns:

Caracterul, sa asculte aceeasi muzica pe care o ascult si eu, cum se imbraca (sa se imbrace cat de cat ok, depinde si de varsta tipului respectiv), sa nu se gandeasca doar la sex cum a facut fostul meu, sa nu consume alcool in exces, sa nu fumeze in exces, in general sa nu aiba vicii. Nu-mi pasa cum arata, numai bun la suflet sa fie ca am fost ranita destul in trecut de 70% din persoanele pe care le-am intalnit in viata. Poate sa aiba si 40 de ani, nu-mi pasa (am 20 de ani).

| Madaxo97 a răspuns:

Respectul in primul rând, sa fie sincer sa nu mintă, să se poate frumos