| anghelitta a întrebat:

Fetelor ce facetii atuncii cand aflatii ca iubbitul va inseala? fundita ajutatimma simt ca o iau razna

Răspuns Câştigător
| Nextone a răspuns:

In prima faza ma apuca niste ameteli si palpitatii la inima dupaceea incerc sa imi revin si sa realizez ce se intampla. Dupaceea verfic cumva daca informatia este corecta si caut dovezi. Daca totul este evident atunci ii spun ca am aflat ii spun ce simt si cum ma simt.Desi imi vine sa il dau cu capul de pereti nu cred ca o sa o fac dar nici nu trebuei sa ii arati ca suferi chiar atat de mult pe cat o faci.Deci in concluzie daca totul este evident cel mai probabil o sa ma despart de el iar in rest timpul va decide... Fi puternica! happy

12 răspunsuri:
| anghelitta explică:

Nu stiu ce sa fac

| Carla99 a răspuns:

Este foarte simplu! Ii ceri explicatii intai si intai. Apoi ii dai imediat papucii.happy Daca te iubeste cu adevarat isi va da seama cat de mult a gresit si se va intoarce la tine, dar nu il accepta din prima pentru ca ii se urca la cap ...respinge-l prima data apoi daca daca tine la tine si nu vrea sa te piarda se intoarce pana reuseste sa te recucereasca big grin

Sper ca te-am ajutat big grin
Si linisteste-te :X

Te pup:*

| PADIS a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-l trimiti la plimbare si sa-ti stabilesti criterii mai "aspre" de selectie.

| PrecioussGirl a răspuns:

Ii dau papucii.

| ralucarodica a răspuns:

Ati dau un sfat dai papuci si dal dreku ca nu te merita daca tea inselat parerea meatongue

| blueberry05 a răspuns:

Poarta o discutie serioasa cu el si vezi de ce a facut asta,pentru ca daca te-a inselat nu e mereu numai vina lui, poate nu i-ai acordat suficienta atentie. Daca isi cere scuze si regreta sincer ceea ce s-a intamplat depinde de tine daca mai vrei sa fi cu el, insa daca nici macar nu ii pasa atunci de ce nu iti cauti un alt baiat care chiar tine la tine.Bafta.

| Roxyuy a răspuns:

Cel mai bine e sa il parasesti.

| EllyCoolGirl a răspuns:

Am patit asta... l-am facut sa doara oftikandul cu alt baiat... adica el chiar sa oftikat eu nu credeam ca va mergebig grin

| ZonaZoster a răspuns:

Sinucide'te, este cea mai optima solutie pentru a scapa de necazul ca bubalaul a realizat ca de fapt esti o carpa si te-ai cam uzat, cauta probabil alta carpa acum sa o trateze la fel. Parerea mea ca daca te sinucizi pudelul isi da seama de ce a facut si o omoara si pe carpa cu care e acum si poate se sinucide si el... raman vreo 6 miliarde de oameni e adevarat, dar inca sper ca o sa raman eu singur pe pamant big grin

| anghelitta explică:

Nu pot sal parasesc cine mai saruta asa de bine ca el? cine ma ia in bratzee simi spunee *yubbi te iubbesc enorm? chiar daca nu ma merita nu pot sa iubbesc pe altcineva asa de mult ca pe el

| BbyBoop a răspuns:

Pe mine, baiatul cu care fusesem 2 ani jumate m-a inselat cu cea mai buna prietena a mea si eram toti 3 colegi de clasa.El mi-a spus cand ne-am despartit ca ar vrea sa aiba o relatie cu ea(asta era o minciuna, pentru ca ei isi descoperisera marea dragoste cu mult timp inainte sa ne despartim noi 2, evident de aici se intelege ca eu am aflat tot la sfarsit) si nu am reactionat absolut in nici un fel.Nu am tipat, nu m-am enervat, nimic.Pe el l-a surprins reactia mea,mi-a si spus ca nu se astepta sa reactionez asa. laughing Nu i-am reprosat nimic,nu i-am cerut explicatii.Dar acum s-a intors roata,pentru ca am aflat ca o inseala si pe ea, asa ca nu a castigat nici unul nimic. rolling on the floor Lupul isi schimba parul, dar naravul ba.Asa ca sfatul meu ar fi sa-l ignori! Complet! Prefa-te ca esti indiferenta,macar cand esti in fata lui, arata-i ca nu iti mai pasa de el, ca viata ta merge inainte si fara el.Il va durea de 1000 de ori mai mult indiferenta ta decat orice repros pe care i-l vei face.Succes si fi tare.Nu merita sa te consumi pentru el.

| AdriixDoo a răspuns:

Al meu acum e in tara, isi face niste acte. Suntem amandoi in Spania, Eu cred ca ma iubeste mult. Daca asa afla ca ma inseala l-as face gelos, i-as spune ca azi am vazut nu stiu ce prieten al lui si ca m-a intrebat daca iesim si noi, as face poze cu el si le-as pune pe face... Na, s-ar certa si ei doi. Cu toate ca m-ar durea mult, si as plange ca o chiuveta stricata, l-as face gelos.