| DjBlondutzuu a întrebat:

Fetelor ce fel de baieti va plac si daca aveti ceva in potriva unu flash tunnel la baieti? :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nimic impotriva chiar dimpotriva apreciez oamenii care au ceva extra, adica ceva in plus.
http://favim.com/image/585142/
Hell yeah cum sa nu-ti placa.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| crystynyca960 a răspuns:

Genul de baiat care este tandru, atent, romantic.

| MaliciousDeath a răspuns:

N-am nimic cu ele atata timp cat au o marime decenta, chiar arata bine.In rest,nu stiu, prefer pe cineva care stie sa scrie corect si cu care sa am cateva interese comune(in general pe partea de arta:desen, muzica, filme), blondule.

| DjBlondutzuu explică:

Oke dc nu va place numele meu laughing) :*

| BlackChocolate1 a răspuns:

Care nu isi scriu numele cu "tz". Acest gen de baieti.