| lovenotsex a întrebat:

Fetelor ce flori va plac? De ce? Poate ceva mai deosebit?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, trandafirul rosu imi place foarte mult pentru.ca exprima iubire, romantism, laleaua pentru. mine exprima libertate; toate florile sunt frumoase si speciale, in plus ador orhideea, care pentru. mine inseamna pasiune, irisul de asemenea imi place...

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Mie imi plac mult trandafirii si crinii albi:X:X:X

| fabiola a răspuns:

Floarea de colt, ceva mai deosebit nu cred ca exista!

| zayidee a răspuns:

Mie imi plac florile in ghiveci.sunt unele superbe care daca le ingrijesti bine, le ai foarte multa vreme, mie imi plac cele mari, de camera, mi se par elegante, asa, flori de astea buchet, tin putin...pacat de bani.

| claudia_7744 a răspuns:

Mie imi plac crinii imperiali:X au un miros puternic si imi inspira asa hotararea... putere...

| anduta160 a răspuns:

Trandafirii rosiilove struck.De ce pentru ca imi plac, ii adorlove struck.

| anka a răspuns:

Liliac, bujor, lacrimioare. Pur si simplu imi place mirosul lor.

| ServanaAtoni a răspuns:

Margaritar, liliac, orhidee. Le ador! Margaritarul va fi mereu preferatul meu, imi inspira atata puritate.

| Ada... a răspuns:

Bună! Mie îmi plac foarte mult orhideele, chiar nu ştiu de ce, au ceva anume thinking, ceva specialday dreaming, nici trandafirii nu rămân mai prejos in topul meu, mai ales cei roşii love struck, care exprimă pasiune, dragoste.

| Andra_5221 a răspuns:

Trandafirii galbeni.Ma fascineaza.:X:X:X

| carollina a răspuns:

Lalelele, de mica le-am adorat