| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor ce gust are sperma? Si este de rau daca atunci cand termin in gura unei fete ca vreau sa ne sarutam si sa impartim sperma din gura ei?

14 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Din ce am inteles conteaza de la persoana la persoana, dar de la a face oral la a gusta lichidul ejaculat, e o diferenta. Daca eiii place sa faca asta, ok; daca tu te simti confortabil sa o saruti dupa ce iti face oral sau gusta sperma, iarasi ok. Problema ar fi la reciprocitate: tu ai face la fel? Ei ii va place sa te sarute dupa ce ii faci oral/ gusti? Pentru ca s-ar putea sa fie mici frustrari care vor apare pe termen lung.

| Drolja a răspuns:

Pentru unele femei, sperma e mai sănătoasă înghițită decât incubată și adusă pe lume în forma unui dobitoc. E doar un exemplu, nu mă refeream la tine, doamne ferește!

| Violleta2022 a răspuns:

Acelasi gust pe care-l simti si tu cand ii faci sex oral unei fete. Sunt secretii eliminate de organele sexuale.

Ceva ma face sa cred ca esti virgin si nu ai habar de nici unele, fiindca sexul este recomandat sa se face intotdaeuna cu prezervativ si de inghitit sperma sau secretie vaginala NU inghite nimeni!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu e nimic rău să fii porc. E doar dezgustător, scârbos, animalic.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Gust-o, daca esti atat de curios.

| ReddY25 a răspuns:

Ferească

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Imi place Scooby Doo

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poti sa ti o gusti, mare branza.
Nu e rau, doar sa accepte el sau ea.

| samuraibrazilian69 a răspuns:

Destul de based ce zici tu. in ejaculat exista fructoza, ceea ce ii da culoare si consistenta "laptoasa", de asemenea si un gust dulce?☝️

| aihao a răspuns:

Fa o lăbuță și gusta înainte.

| AlexiaDascaleciu a răspuns:

Conteaza de la persoana la persoana, ce masa are sperma

| GabrielCumva2 a răspuns:

Sunt baiat si mi-am gustat propria sperma, are gust de lapte dar acru oarecum

| Mananccopii123 a răspuns:

Dulce iti zic eu (crede ma)

| Ciocslayer96 a răspuns:

1.la mana scarbos. daca sa zici ca a inghit si pui mei vrei sa o saruti atunci da brave enough
2. E usor sarata dar depinde de la persoana la persoana