| alex1aki a întrebat:

Fetelor : ce inseamna pentru voi " Baieti rai "?
ce carecteristici au /sau ce vedeti voi la ei?

20 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Un tip înconjurat de amici şi mai ales de fete... un tip care nu vrea o relaţie serioasă, pentru că distracţia e prioritatea lui.
De obicei sunt independenţi, nu le prea pasă de ce cred alţii despre ei, au curaj, uneori prea mult, riscând aiurea.
Nu ştiu ce să-ţi mai spun în afara faptului că în general cam toţi tipii răi îşi revin spre 30 de ani. Ceilalţi devin rataţi la propriu sau intră-n închisoare.

| ZEU93 a răspuns:

Astia, "baietii rai", sunt baietii care au tot ce vor. Dar pentru asta trebuie sa ai niste calitati mai aparte, sa fii interesant, arogant, simtul umorului nu trebuie sa lipseasca, tu trebuie sa fii buna atmosfera, zeu intr-un cuvant. Nu sunt baieti rai aia de se poarta ca niste jegosi cu fetele, ci asa sunt numiti tipii interesanti si care fac ce vor, cand vor. Aia e, sper sa nu gresesc

| AdyAdeluş a răspuns:

Băieții răi sunt aia care se poarta frumos cu mine, puțin pervers, dar și amuzant. Puțin arogant dar și romantic. Iar cu cei din jur se poarta ca și Cum viața nu ar conta. Se risca la orice și nu ține cont de ce s-s-ar putea întâmpla. Mie mi-ar plăcea un băiat rău pentru a mă face sa rad și a mă face mereu sa am zâmbetul pe buze.

| Mussette a răspuns:

smug
Smecher, cu tupeu, sa raspunda la provocari, putin tampit, nebun dar si bun, nestatornic, pervers cu bun simt, sa ma poate tine in frau uneori. Uneori ma uit si la acest gen, alteori si la cei linistiti.laughing

| NameHarris a răspuns (pentru Mussette):

De ce tampit?laughing

| Mussette a răspuns (pentru NameHarris):

In sensul bun. Adica sa faca si tampenii, nu bolnav mintal laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mussette):

Nu am mai auzit pana acum o fata sa fie 50/50 laughing. ori alba ori neagra, de obicei. pai cum vine, cand ai chef de "nebuneala " te duci la ala "badboy", si cand iti revii in fire, te duci la "prost"?

| Mussette a răspuns (pentru anonim_4396):

Cam asa. Uneori sunt 50/50, nestiind la ce sa renunt si ce sa aleg.blushing
In general am intalnit din aceia cuminti. Doar ca ma atrage acel "badboy", dar daca e nesimtit si fara bun simt, tot la cel cuminte ma rezum. Dar mai mult ma tenteaza un 'badboy". fiindca atunci simt ca traiesc. Pe cand alaturi de unu linistit, simt o monotonie constanta, desi e sanatos cel cuminte, ca-i ascultator. laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mussette):

Ca orice femeie cu cap, presupun ca stii singura ca dupa o anumita varsta tot pe cel la casa lui il alege, un "badboy" nu poti intemeia o familie, chiar daca e "barbat", fuge cu "coada intree picioare cand aude de responsabilitati, poate de aia imi e greata cand aud de genu asta de "barbati". dar fiecare cu ce vrea, bine ca nu am o parere despre fetele care vor asa ceva. atunci era mai rau laughing

| Mussette a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Sunt si unii cu capul pe umeri, dar stiu sa fie si "badbaoy". MAi rari, darinteresanti.
Cand oi avea ganduri de casatorie ma voi uita la unul linistit. Momentan, mai simt viata.hee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mussette):

"Momentan, mai simt viata", wow, asta chiar a sunat naspa rau laughing. langa unul linistit chiar asa moarta te simti?

| Mussette a răspuns (pentru anonim_4396):

Ultima oara m-am simtit moarta rau sau mai degraba simteam cum imbattranesc si tot moarta ajungeam. worried
Nu duc simtirea vieti la extreme, dar monotonia ma omoara putin cate putin.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mussette):

Nu poti sa le ai pe toate. eu deja m-am impacat cu ideea. viata de familie nu e mereu "plina de viata" sau altele, dar eu neavand una de copil, poate de aia acum as prefera o familie decat "aventuri" si prostii de genu.

. ce sa zic, sper sa ai noroc, sa nu ramai cu buza umflata la o anumita varsta. numai bine

| Mussette a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi! happy

| NameHarris a răspuns (pentru Mussette):

happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Genul de baieti modesti, care vorbesc murdar, au o fire perversa, poate prea perversa. Oricum nu-mi plac genul asta de baieti, mi se par idioti de'a dreptul. De ce intrebi, vrei sa te '' convertesti '' sau ce?hee hee

| gingergirl1 a răspuns:

Pentru mine "bad boy" inseama un smecheraş d'ăsta pervers care face tot felul de glume si apropouri tampite. 'sorry expresia' laughing Mda, nu fac parte din categoria fetelor care sunt "lesinate" dupa tipi de genul...mie imi plac baietii la locul lor happy

| sweetangels a răspuns:

Eu nu vad nimic la ei decat ca-s niste huseni.

| ByCats a răspuns:

Baieti care sunt buni cu noi, dar rai cu cei din jur.

| Rettard a răspuns:

Sunt ca un fel de cocalari egoiști care se miră cum să primească atenție happy