| lacrimi a întrebat:

Fetelor, ce intelegeti voi prin barbat "bun"? Ce atributii trebuie sa aiba un barbat pentru a fi "bun"(din punct de vedere fizic), ca vad ca tot mai multe dintre voi vor dinastia "buni"hee hee.

Răspuns Câştigător
| Altair22 a răspuns:

Din punct de vedere fizic zicihee hee well...

"Bun" inseamna sa arate bine. Asta clar. Si in sfera asta a aspectului fizic cam intra tot ce tine de ceea percepe ochiul; pornind de la statura sa, " gabaritu' " lui laughing, haine, comportament, gestica, limbajul trupului, MERSUL lui (majoritatea am observat ca merg asa mai... nu stiu, nu vreau sa supar pe nimeni, Doamne iarta`ma, da` au asa un mers - deplasat laughing cracanati, NA! - ia ca am zis`o).

Odata cand mergeam spre casa, aveam in fata mea pe UNU care mergea mai grabit. smug Cred ca era rocker/punker. Toate troncaneau pe el. laughing Avea niste pantaloni mai larguti cu o curea din aia cu tinte, si si siiiii... - punctu culminaaant - fesierul lui chilotzat era pe afara bine laughing niciun stress. Era si frig afara, mai batea si vantu' si se mai si vedeau chiloteii lui cu gluga cum falfaiau laughing
Sa revenim. tongue

Fetele de obicei discuta intre ele pe tema "baieti bunoci". Isi dau linkuri pa mess, de obicei hi5 thinking si incep sa zica : " Vaaai... ce bun ii :X Ce m`as da la viata lui! " - Insa si baiatu' avea poza facuta`n baie, "dupa dus" smug parca se simtea si mirosu' parfumului prin poza aia laughing, frumos modificata - o sepia, un b&w smug Poate baiatu avea si masina - dar sa nu fie de tip cocalar-style.

Ok, cam atat pe sfera aspectului fizic, ca pe urma urmeaza sfera aia a personalitatii si a " ce`i-inauntru-conteaza", iar aici fetele se cam lamuresc de de asa-zisa "bunaciune" a lorbatting eyelashes

Sper ca a fost de ajutor tongue

6 răspunsuri:
| bluesky a răspuns:

Http://www.hopa.ro/poze/mare/barbat_sexy_1223064062.jpg
Sa arate bine, sa fie bine facut, acum apoate la altele le place sa fie cu plete sau fara, depinde de gustul fiecarei fete! Bye!

| Merilynne a răspuns:

Eu prin un barbat bun inteleg un barbat bun la pat

| sabinozaur a răspuns:

In momentul in care zic barbat bun ma refer sa aiba un abdomen fain. nu neaparat caramizilaughing) dar. sa fie fain. sa fie inalt. sa aiba parul mare si cioc.:X:X:X:X offf. da.happy si evident... dupa fizic.care e la suprafata vine personalitatea care este mult mai importanta. trebuie sa rad neaparat 24/24 cu el.happy>big grin

| biBBi a răspuns:

Fara suparare? bani, instrument, masina[nu caut de astea... is prea mik, da am auzitwinking]

| eyline a răspuns:

Bine proportionat, inalt, un abdomen lucrat, etc. dar, cu toate ca la fel ca si voi visam la perfectiune, ajungem sa iubim persoane care nu au toate aceste"calitati".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut un coleg de servici care era intr-adevar "bun", avea ochii negri si foarte expresivi, funduletzul bombat si mainile frumoase, cu degete lungi. Era brunet si uneori venea la serviciu nebarbierit. Se imbraca cateodata intr-o camasa verde (cred ca era culoarea lui preferata). Cand aparea toate femeile se topeau.