| BlurrY a întrebat:

FETELOR... ce le place fetelor la un baiat|?
nu demult mi-am facut o prietena si vreau sa fiu pe placul ei
ce iar place sa i se spuna...chestii de astea.
Va rog help me ca nu stiu ce sa fac. Dau funda

Răspuns Câştigător
| sweet0girl a răspuns:

Eu iti zic sa citesti ce scrie aici ca este foarte corect : http://www.cumfacisa.ro/Cum-faci-o-fata-sa-te-placa

5 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Lasa spusul pentru ca oricum o mie de vorbe n-au mai multa insemnatate ca o atingere.Nu fi mototol si pune mina pe "situatie"mai repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand nu face complimente pe care nici tu nu le crezi.
Fi natural si sincer, spune-i ce iti place la ea, la caracterul ei.

Răspuns utilizator avertizat
| Amelin a răspuns:

Fi tu insuti si sigur o sa te placawinking

| luniii a răspuns:

Pai lista e lunga!laughing Dar nu cred ca rezisti u, o sa ti se iawinking
Oricum sa zicem: 1. Ii vorbesti frumos
2. Nu o disperi cu gelozia ta
3.Ii acorzi incredere
4.Ii faci complimente macar 1 pe saptamana
5.Incerci sa o intelegi
6. Esti aproape de ea orice ar fi
7. Nu te certi cu ea din motive idioate
8.Ii oferi multa afectiune(mai ales daca e sensibila)
9.Ii raspunzi la telefon nu o lasi sa sune ca nu ai u chef sa vb cu ea
10. Daca te-ai plictisit de relatie te desparti de ea intr-un mod frumos nu o lasi sa sufere aratandu-i u un comportament indiferent
...si ar mai fi dar hai sa zicem oricum cel mai important e sa nu o ranesti!
Bafta si vezi cum te comportiwinking