| AlexDFY a întrebat:

Fetelor, ce parere ati avea daca un baiat destul de ok, ar veni la voi, v ar intreba cateva chestii, si dupa v ar saruta?

Răspuns Câştigător
| angelcore a răspuns:

Probabil as fi socata, apoi daca tipul e frumos l-as saruta inapoi happy

| Xpressurself a răspuns (pentru angelcore):

Ei i-am spus unei fete ca are ceva la ochi si am sarutat-o pe neasteptate. am primit o palma si dupa aceea m-a sarutat ea pe mine laughing

| angelcore a răspuns (pentru Xpressurself):

Asa iti trebuie! laughing stiu faza cu kissing prank, erau la un momendat pe facebook kiss time sau ceva de genul, fete sau baieti sarutau persoane la intamplare

| Xpressurself a răspuns (pentru angelcore):

Da, am luat-o prin surprindere si nu se astepta insa mi-a spus ca i-a placut.
crezi ca sunt regizate unele fazele sau este baiatul chiar asa de sexi? oricum in state lumea este mult mai deschisa sexual. cu siguranta unele faze sunt pe bune.

| angelcore a răspuns (pentru Xpressurself):

Nu cred ca sunt regizate, dar cine stie? poate da sau poate nu

| Xpressurself a răspuns (pentru angelcore):

O fi avand baiatul lipici la fete happy

| angelcore a răspuns (pentru Xpressurself):

Daca arata bine... iti dai seama ca da laughing

27 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Daca saruta bine...as avea o parere buna, nu?!

| LoveSleep a răspuns:

E interesant cum poți să strângi o grămadă de fete de 12 ani la un loc, cu o singură întrebare.

| AlexDFY explică (pentru LoveSleep):

Da exact stiu

| Mieeez666 a răspuns (pentru LoveSleep):

Numa' tu nu poti sa faci magii d-astea, de ce ma? (nici eu nu pot, da' poate zici ceva)

| LoveSleep a răspuns (pentru Mieeez666):

Poate...daca ploaia s-ar opri.

| Mieeez666 a răspuns (pentru LoveSleep):

A drecu ploaie, aveam rufe afara.

| LoveSleep a răspuns (pentru Mieeez666):

Măcar le-a spălat ploaia, că tu sigur nu le-ai spălat cum trebuie.

| Mieeez666 a răspuns (pentru LoveSleep):

Taci acolo, erau spalate bine.

| LoveSleep a răspuns (pentru Mieeez666):

Bine mă, nu te enerva laughing

| Mieeez666 a răspuns (pentru LoveSleep):

Trebuia sa fie si-un "laughing" acolo, ma rog, face ce vrea tastatura.
Erau foarte bine spalate, se simtea mirosul pana in centru' orasului. laughing Ma intrebam eu de ce fugeau oamenii.

| LoveSleep a răspuns (pentru Mieeez666):

Le-ai spălat cu Perwoll?

| Mieeez666 a răspuns (pentru LoveSleep):

Cu Cocolino.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok nu e de ajuns. Ca sa iasa treaba trebuie sa fii: hipster, pokemon, emo, skater, fatalau, one direction, poze la abdomen, epilat pe picioare.
Daca esti urat probabil o sa te trezesti cu reclamatie pentru hartuire sexuala.
Sa ai bafta man.

| AlexDFY explică (pentru anonim_4396):

In intrebare am zis,, un baiat destul de ok,, adica nu un obez sau un copil de 12 ani, ma rog, ai dreptate si tu

| Xpressurself a răspuns:

Incearca si ai sa vezi. posibil sa fie regizate multe faze dar de fapt divers uita-te:

https://www.youtube.com/watch?v=C4BzNyyUHIs

| Geezgirl a răspuns:

Că e neserios. Dacă era serios, mă săruta direct laughing)

| MentalHolocaust a răspuns:

Depinde de situatie laughing) si de stare tongue

| alexiageorgiana1995 a răspuns:

As fi surprinsa si m-as da repede la o parte. Daca nu-i pe placul meu poate ii si dau o palma laughing, iar daca e dragut l-as saruta inapoi. Apoi... las destinu sa vad ce face laughing

| AlexandraAlle08 a răspuns:

Depinde de baiat laughing))