| CdeMetal a întrebat:

Fetelor, ce părere aveți despre bărbații care au sfârcuri mai mari? Vi se pare că acest aspect fizic are vreo importanță atunci când vine vorba de atracție sau relații? Vă influențează în vreun fel opinia despre un bărbat, sau credeți că detalii de genul acesta sunt neimportante? Ați întâlnit vreodată astfel de situații și cum ați reacționat?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu cat ar conta sfarcurile, vazand intrebarea asta ciudata.
Dar sigur pe fete le intereseaza alta marime de mai jos.
Daca tu crezi asta, esti cam ciudat.

| sierra1 a răspuns:

"ce părere aveți despre bărbații care au sfârcuri mai mari? "

nu contează, important e ce-i mai sus și mai jos

| TimberWolf a răspuns (pentru sierra1):

M-ai rupt cu asta, mi-ai dat la temelie!

| sierra1 a răspuns (pentru TimberWolf):

Nu tu trebuie să te crăcănezi de emoție, intrebarea NU e a ta!

| TimberWolf a răspuns:

Ce mai faci frate, mai traiesti? long time no see. Ia zi, te-a tras vreuna desfarcuri si s-au marit? laughing
Am un prieten gras care are tate sa mor laughing)

| CdeMetal explică (pentru TimberWolf):

Salut frate, mi-au crescut sfarcurile si am zis sa vad si eu daca e ok, daca femeile ma vor accepta cu asemenea sfarcuri mari

| TimberWolf a răspuns (pentru CdeMetal):

Pai la sfarcuri crezi tu ca se uita? laughing

| Smock9274 a răspuns:

Simplu! Daca nu-ti convine asa de el, ci mai mult esti dupa aspectul fizic, nu te mai uiti la el, si daca esti intr-o relatie cu el, i-o dai direct pe fileu, asa si, nu-mi convine la tine, asa e caracterul meu, sa ma uit si la aspect, am pus intrebare si pe TPU, sa vad da ma poate influenta lumea, care toti zic, sa nu conteaza fizicul, dar daca inima noastra vrea altceva, restul' doar vorbe.
Si-n cazu' meu, am prins o femeia de care nu-mi place, ca-i dusa putin cu pluta, ca-i terminata, ca-i prosta, sau ca-i urata, direct i-am dat-o, imi trebuie mie cumva unde negative, am dreptul de alege, aleg ce imi place, cine ma judeca si ma critica, va rog sa ma chemali la tribunal sa ne judecam, a murit comunismu' Sau care zic ca-s terminat, ar fi cazu sa consultati o harta spre mormant, ca nu va intereseaza cum e gandirea mea, traiti pentru voi nu pentru mine.

A! Glumiam nu o luati in serios!