| paulpojoga a întrebat:

Fetelor ce va place la un baiat in afara de cum arata?

Răspuns Câştigător
| briosicabriosel a răspuns:

Un baiat trebuie sa fie :
atent, sa vorbeasca frumos, sa nu vorbeasca de fostele lui relatii ( doar daca este intrebat ), sa fie dragastos, sa nu fie timid, sa stie ce vrea ( sa fie sigur pe el ) sa isi arate dragostea prib fapte nu prin vorbe, cam atat pe moment big grin

| DorelExpertu a răspuns (pentru briosicabriosel):

Despre monney nimic?

| briosicabriosel a răspuns (pentru DorelExpertu):

Sincer? nu!

9 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Inteligenta,Sinceritate,Incredere,Respect,Comunicativ,Generos!

| Analytical a răspuns:

Sa fie exact ceea ce eu nu sunt! Sa ne completam reciproc, si sa fie maturitate. Asta la multi lipsesc, chiar si la 25 de ani. happy Nu varsta conteaza, ci incercarile vietii; inteligenta ta, pe care trebuie folosita cu rost.

| Sweete a răspuns:

Pai..pentru mine conteaza mult caracterul, felul in care se poarta.Degeaba arati ca un fotomodel daca nu stii cum sa te porti cu o fata.Trebuie sa fie bland si afectuos.Si cand vorbeste de fostele relatii. sa spuna ca niciuna dintre fostele ei nu se compara cu tine.Asta e cel mai important la un baiat.happy

| ๖ClaSSic a răspuns:

Mie la un baiat imi place: amuzamentul ( dar sa nu crezi ca ma atrage cu glume din alea seci sau cu prostiihee hee - chiar deloc, pur si simplu sa aiba simtul umorului ), apoi sa fie dragut, sensibil, discret, atent cu mine, iubitor si afectuos si macar sa-l vad ca incearca sa-mi faca pe plac big grin Pe mine sincer cred ca un baiat m-ar putea cuceri cu simplitatea lui happy

| mara11654 a răspuns:

Buna:*! Baiatul "perfect" pentru mine trebuie sa fie atent, grijuliu, sociabil, cu capul pe umeri, romantic si intelegator iar ceea ce privestee aspectul exterior fiecare fata priveste frumusetea cu alti ochii.

| DeeDee01 a răspuns:

Mie sincer la un baiat prima oara ma indragostesc de felul' in care se comporta cu mine iar dupa aceea si de ochii lui, parul etc...
Iti dau si un exemplu: Eu acum plac un baiat de care acum 6 luni ti-as fii spus ca e urat si nu imi place, dar am fost impreuna intr-o tabara si am petrecut timpul impreuna si am ajuns sa imi placa de el love struck!
Daca vrei sa impresionezi o fata mai intai trebuie sa stii sa te comporti si sa vorbesti cu ea happy
Sper ca te-am ajutat :*!

| Roses4us a răspuns:

Atentia pe care ti-o acorda.