| Andraaa14 a întrebat:

Fetelor, celor care le face prietenul sex oral, voi cu ce va dati acolo jos, sa miroasa mai frumos? Pe langa spalarile cat mai dese, am auzit ca existe un ulei, sau altceva.Nu este intrebare pusa la misto, deci va rog raspunsuri serioase.Multumesc!

3 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Of...mai ai și paișpe ani...

| Andraaa14 explică:

Am 18 imi pare rau.

| natalia_7677 a răspuns:

Buna cel mai indicat este gelul intim cu parfum delicat, apoi protejslipurile fresh.Dar grija mare ca gelul poate dezechilibra flora vaginala ducand la uscare sau secretii vaginale abundente.