| Martin22 a întrebat:

Fetelor, contează pentru voi banii unui băiat? Este acesta un aspect de care țineți cont când vine vorba să faceți sex cu el?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, conteaza instrumentul cu care-i dotat baiatul, ca banii nu suplinesc instrumentul!
In schimb banii conteaza enorm pentru prostituate, ca asta-i meseia lor, fac sex pe bani!

| Martin22 explică (pentru Violleta2022):

Am înțeles. Dar dacă să zicem că băiatul respectiv e urâțel, nu prea musculos, dar în schimb, are penisul mare...Ai mai face sex cu el?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Martin22):

Pentru mine personal nu conteaza frumusetea exterioara, conteaza sufletul omului, conteaza inteligenta lui, fizicul este pe locul 3 iar banii pe ultimul loc.
Eu una mi-am ales un barbat obisnuit, foarte inalt si cu trup atletic, ma rog, pe vremea aia faceam sport de performanta amandoi, asa ca, ne-am intalnit la acelasi club sportiv. M-a impresionat inteligenta lui si blandetea cu care imi vorbea, partea cu banii nu a jucat nici un rol la momentul ala, amandoi eram saraci, asa ca, nu avea importanta, era pe vreamea comunismului, cand toti eram la fel. Cat priveste sexul, a venit mai tarziu, dupa ce ne-am casatorit, ca un bonus... ca deh, nu poti sa-ti alegi barbatul dupa masura penisului, inainte sa-l cunosti, nu? Unele din noi suntem norocoase, altele nu.

| gazza01 a răspuns:

Cine spune ca situatia materiala nu conteaza, minte! Acum nu spun sa fii materialista, insa nu poti face sex cu un om al strazii... Intelegi ideea?