| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor cu ce sa ma epilez inghinal, adica imi ies bubitze mici de tot cand imi creste firul si e urat, o crema ceva astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| ciufulixx a răspuns:

Heyhappy este normaltongue pana se obisnuieste pielea.big grin cu orice te faci o sa-ti iasabatting eyelashes si mie mi se intampla la felbig grin am incercat cu toate dar nimic am vb si cu mama si mi-a zis astatongue sper ca te-am ajutat:X

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Efectul frecarii directe!

| ionuutzuu a răspuns:

Http://www.hazdenecaz.ro/poze-hazlii/090_lume.jpg

Asta era ca introducere... incearca un epilator electric.

| Robert a răspuns:

Acum ca mergi cu iubitul la tara, era de asteptat aceasta intrebare.sunt creme de epilat de la vell sunt foarte bune.fiecare se irita, este o generalitate nu o particularitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o creme produsa de farmec, ai grija sa nu dai cu ea in zonele mai sensibile ca e de belea, eu am gresit si m-am dat si pe texticulare, 2 ore am stat cu ghetza pe ele tongue