| SurduL a întrebat:

Fetelor cum ar arata pentru voi baiatul perfect(chiat daca nu existahappybig grin

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piele alba si fina, ochi albastri, parul brunet, sa faca gropite cand zambeste, inalt, dinti perfecti, tandru, atent, iubitor, modest, crestin, bun, eeeh day dreaming
de-ar exista:X:X:X:X
hee hee
blushing

| Laura_2393 a răspuns:

Eu cred ca iubitul perfect este acel baiat alaturi de care te simti, fericita, implinita pe plan emotional. Pentru mine este brunet, cu ochii verzi si buze groase. Vorbesc cu el despre orce, nu ma minte, imi ieste loial, este inteligent, ma iubeste... Ca si la voi fiecare fata are parerea ei despre cum arata barbatul ideal.

| Kqzu97 a răspuns:

Pai...Brunet,cu ochi albastrii, musculos da nu foartelaughing, bronzat, sa aiba gropite in obraji, zambet frumos, sa fie modest, sa ma inteleaga, sa nu aiba aere...

| Dominicc a răspuns:

Interesant.
Dar paranteza? Ar trebui sa fie ceva ce exista, totusi nu traim in romane deci ganditi-va cum arata in viata de zi cu zi, nu imaginar.

@Laura - ce bine ma descrii. Pacat ca sunt cam saten nu brunet.

| jkjhcshbbzmb a răspuns:

Inalt, ochi verzi, gropitehee hee. eventual un tatoo cu numele meu...ma rog, ar mai fi catevarolling on the floor

| IxυυLєţ a răspuns:

Pai thinking sa fie mai inalt ca mine laughing, cu ochii verzi love struck, nu plete, nu epilat pe picioare no talking laughing, sa stie sa se comporte, sa nu fie un pampalau facut gramada laughing, si sa ii placa sa faca glume si sa rada [la fel ca mie love struck] laughing.

Ceva de genu` laughing.
Dai si mie fuunditsa?batting eyelashes

| saymoon a răspuns:

Persoana perfecta pentru mine deja am intalnit o.
Din punct de vedere fizic:
-brunet cu ochii negrii patrunzatori
-este inalt, nu este " musculos", pentru ca niciodata nu mi au placut tipii astia, cum erata e foarte bine
-are un zambet de te ucide (in sensul bun), sa nu ma intelegi gresit.
Bun, acum din punct de vedere moral, pentru la mine nu a fost dragoste la prima vedere, caracterul sau m a facut sa ma indragostesc:
-are o inteligenta desavarsita, dar cu toate astea nu tocilar deloc
-simtul umorului, mereu cand eram trista ma inveselea, doar el reusea
-suflet mare si altruist
-mai sunt multe, dar nu fac lista de pomelnic...
Cel mai mare defect, de fapt nu i apartine lui, apartine de sentimentele mele... a plecat in Franta, la parintii lui.
Nu mi vine sa cred, plang de cateva zile incontinuu, dar in fine. baiatul perfect pentru mine l am gasit dar l am pierdut...

| Dominicc a răspuns:

@fredeylin - e draguta descrierea! Dar poate vine inapoi la tine, cine stie. Sau, va veni altul asa cum iti doresti tu. In fine, nu pot adauga prea multe, as schimba subiectu care e deja.

| Aiicha a răspuns:

Ca cel din avatarul meu laughing si musai sa aiba tricou la felwinking

| saymoon a răspuns:

Multumesc @Konstantin pentru apreciere, cu intarziere ca nu m am mai uitat la raspunsuri.
Dar nu nu se mai intoarce, e viitorul lui in joc, iar eu nu am de gand sa l influentez.De vina e Romania, deoarece nu ofera mai multe sanse persoanelor care chiar isi doresc un viitor bun.